Система ClosureFast (Medtronic) для РЧА вен

ClosureFast™ від Medtronic – це система ендовенозної радіочастотної абляції, яку застосовують для лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) та варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Більше інформації щодо системи ClosureFast™ від Medtronic читайте нижче ⬇

ClosureFast™ від Medtronic – це система ендовенозної радіочастотної абляції, яку застосовують для лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) та варикозного розширення вен нижніх кінцівок. ClosureFast RFA забезпечує рівномірне подання тепла для тривалого закриття вен. 

Показання до застосування:

Апарат для ендовенозної радіочастотної абляції вен (РЧА) ClosureFast (Medtronic) призначений для ендоваскулярної коагуляції судин у пацієнтів із рефлюксом поверхневих вен. 

Важливо! 

Катетер поставляється стерильним і є одноразовим пристроєм одноразового використання. Цей катетер не може бути належним чином очищений або стерилізований користувачем для забезпечення безпечного повторного використання, і тому він призначений для одноразового використання. Спроби очистити або стерилізувати ці пристрої можуть призвести до біологічної несумісності, зараження або ризику відмови продукту для пацієнта.

Переваги:

Процедура ClosureFast (Medtronic) відрізняється запатентованим перекриттям 0,5 см на кожному сегменті термічної обробки, що усуває проміжки між сегментами для тривалого закриття вен. ClosureFast є єдиною процедурою РЧА з опублікованими довгостроковими клінічними даними, що демонструють безпеку та ефективність методу: 

  • показник закриття вен 91,9% через 5 років;
  • частота відсутності рефлюксу протягом 5 років – 94.9%;
  • покращення показників за шкалою VCSS через 5 років – 72%.

З чого складається система ClosureFast (Medtronic): 

  1. Катетера для ендовенозної радіочастотної абляції, який точно нагріває сегмент вени довжиною 7 см (або 3 см для коротших вен з рефлюксом) за один 20-секундний інтервал.
  2. Стилета для ендовенозної радіочастотної абляції. Стилет ClosureRFS™ є єдиним пристроєм для внутрішньосудинної абляції, спеціально призначеним для лікування некомпетентних перфораторних і притокових вен.
  3. Радіочастотного генератора. Генератор ClosureRFG подає радіочастотну енергію в катетер ClosureFast та стилет ClosureRFS для ефективного лікування ХВН. Керований механізм зворотного зв'язку відстежує параметри внутрішньосудинного нагрівання в режимі реального часу для автоматичного регулювання терапевтичної потужності.

Технічні характеристики:

Модель катетера CF7-7-60 CF7-7-100  CF7-3-60
Інтродукторна оболонка 7 F (2,3 мм) 7 F (2,3 мм) 7 F (2,3 мм)
Сумісний провідник 0,025" 0,025" 0,025"

Перекриття нагрівальних  елементів

0,5 см 0,5 см 0,5 см

Налаштування цільової температури за замовчуванням

120°C 120°C 120°C

Налаштування максимальної потужності

40 Вт 40 Вт 40 Вт

Діаметр нагрівального  елемента

2,3 мм 2,3 мм 2,3 мм

Довжина, що вводиться у вену

60 см 100 см 60 см
Довжина нагрівального
елемента
 7 см  7 см  3 см

Версія програмного забезпечення: RFG3

1.11.0 або вище 1.11.0 або вище 1.11.0 або вище

Версія програмного забезпечення: RFG2

4.0.0 або вище 4.0.0 або вище 4.0.0 або вище

 

Щоб дізнатись вартість або замовити систему ClosureFast™ для радіочастотної абляції вен нижніх кінцівок від американської корпорації Medtronic, телефонуйте за номером 0800 402400 чи надсилайте запит на пошту info@cor-medical.com