Про нас

COR-Medical – це торгова марка, під якою працюють провідні дистриб’ютори медичних товарів в Україні, зокрема компанії «Іридіум», «Оптіматрейдінг» та інші. Кожна з цих компаній спеціалізується на постачанні певного виду сучасного медичного обладнання, інструментів, імплантів, шовного матеріалу та інших медичних виробів від гігантів світового виробництва.

Понад 13 років компанії-дистриб’ютори COR-Medical зберігають репутацію надійних та прогресивних партнерів, адже пропонують лише перевірені та надійні інноваційні продукти в галузі охорони здоров’я!

Ми поширюємо по всій території України продукцію, яка рятує, продовжує та покращує життя. Ознайомитися з повним асортиментом продукції можна у розділі Каталог.

Компанії-дистриб’ютори COR-Medical відповідають найвищим стандартам якості менеджменту в галузі виробів медичного призначення, що, серед іншого, засвідчується міжнародними сертифікатами якості ISO 13485:2016.

Мета COR-Medical

 • Здорові українці.
  Ми працюємо, щоб лікарі мали змогу вчасно надати українцям необхідну медичну допомогу з використанням надійного обладнання та сучасної продукції.

 • Інновації в медицині.
  Наша команда слідкує за розвитком технологій в медицині і оперативно імпортує нові товари та поширює їх на українському ринку.

 • Комфортна робота лікарів.
  Наші менеджери індивідуально співпрацюють з кожним лікарем, аби максимально забезпечити їх всіма необхідним обладнанням для продуктивної роботи. Разом з нашими компаніями-партнерами проводимо навчання для медичних співробітників, аби вони були в курсі всіх останніх новин в галузі і могли їх впроваджувати у своїй практиці.

 • Ефективність.
  Ми робимо акцент на малоінвазивних втручаннях, тобто в нашому портфелі є великий асортимент продукції за допомогою якої операції проходять для пацієнтів з мінімальною травматичністю, а реабілітація проходить в максимально кроткі терміни.

Партнери-виробники

Світові виробники медичних виробів і витратних матеріалів доручають поширення і продаж їхніх виробів в Україні саме нам.
Зокрема, ми співпрацюємо з такими компаніями:

Команда COR-Medical

У нашій команді працюють лише професійні, надійні, сучасні і небайдужі люди. Кожен із нас розуміє, що наша спільна робота впливає на шанси мільйонів пацієнтів позбутися тієї чи іншої хвороби, тому працюємо максимально чітко і відповідально.

Чесність, оперативність і взаємодопомога – головні наші принципи. Ми турбуємось про наших клієнтів і завжди відкриті до спілкування. Будь–які питання по продукції Ви можете поставити тут.

Цінності COR-Medical

 • Сприяння
  розвитку прогресивної медицини
  в Україні

 • Піклування
  про здоров’я клієнтів,
  як про своє власне

 • Ставлення до клієнтів
  з максимальною повагою і розумінням

Успіх COR-Medical

 • 100% покриття
  на території України

 • Бездоганна репутація 
  серед світових постачальників

 • Високий рівень довіри 
  від лікарів