COR-Medical Platform

COR-Medical Platform – глобальна інноваційна платформа, яка поєднує пацієнтів, лікарів та медичну індустрію в єдину ЕКОСИСТЕМУ. Створена як багатофункціональний інструмент, що допомагає людині опікуватися власним здоров’ям та здоров’ям своїх близьких.

Більше про COR-Medical Platform читайте нижче ⬇ 

COR-Medical Platform – глобальна інноваційна платформа, яка поєднує пацієнтів, лікарів та медичну індустрію в єдину ЕКОСИСТЕМУ. Створена як багатофункціональний інструмент, що допомагає людині опікуватися власним здоров’ям та здоров’ям своїх близьких. Містить у собі можливість створення власної бази медичних даних з можливістю обміну інформацією між лікарем та пацієнтом, доступ лікаря в RealTime до всієї інформації (у тому числі з інших медичних закладів та країн), яка є необхідною для лікування конкретного хворого, інструмент для спілкування між лікарями (проведення консиліумів), можливість створення індивідуального щоденника для планування та відстежування медичної складової життя: відвідування лікарів, проведення досліджень, режими прийому медикаментів, харчування, жіночого циклу тощо.

Для представників медичної індустрії цікавим може бути доступ до великої кількості аналітичних даних (при збереженні повної конфіденційності користувачів), можливості для проведення клінічних досліджень, зворотний зв'язок щодо виготовленої продукції.

COR-Medical Platform – новий рівень турботи про здоров'я!

Більше інформації про продукт: https://platform.cor-medical.ua/