Бінокулярні лупи

Оптика. Налобні лупи. Налобні збільшувачі. Бінокулярні лупи. Стереоскопічні бінокуляри. Як ми тільки їх не називаємо...

Ми всі знаємо, що це таке, але багато хто не зовсім правильно уявляє собі, в чому ж їх реальна цінність, які нові можливості це може принести, які є переваги чи недоліки при їх використанні? Не слід плекати ілюзії, що оптика необхідна тільки там, де шиють невидимі неозброєним оком органи, тканини, судини.

Оптика необхідна для збільшення швидкості і якості нашої роботи, комфортного положення, зняття напруги зі спини й шиї. Бінокуляри також захищають очі від попадання сторонніх речовин, біологічних часток та рідин.

Багато хто вважає, що якщо у людини хороший зір, то лупи йому не потрібні, що вони можуть «зіпсувати» йому зір. Це не відповідає дійсності. Чи помічали Ви, що іноді занадто близько нахиляєте голову до операційного поля? Так роблять в більшій чи меншій мірі всі хірурги (особливо високі люди), коли оперують без оптики. Це природнє бажання розглянути деталі краще. Адже дійсно, коли предмет ближче до очей, деталі видно краще. Зверніть увагу, що в цей момент Ви горбитесь, затуляєте головою світло, зменшуєте поле зору асистентові, а коли маска близько до операційного поля — створюєте додатковий ризик перехресної контамінації.

До 92,3 % клініцистів повідомляють про відчуття болю в процесі роботи. З них більшість скаржилась на біль в шийному відділі хребта, м'язову втому і травми хребта. Такі травми часто стають хронічними і часто вимагають хірургічного втручання. У той же час, тривалий період використання низькоякісної оптики може привести також до серйозних проблем зі здоров'ям: головний біль, постійне відчуття тяжкості на носі, доводиться стояти багато годин поспіль в «позі страуса», нахилившись головою вниз. На додаток ви можете отримати нерівномірне збільшення (в т.ч. менше задекларованого), мале поле зору, недостатню глибину різкості (постійно потрібно ловити зображення в фокусі), що дійсно зробить вашу роботу некомфортною.

→Вихід — хороша бінокулярна оптика — і це не панацея, а об'єктивна необхідність!

Не піддавайте свою кар'єру ризику, працюючи без ергономічної бінокулярної лупи. Представляємо вашій увазі бінокуляри американського виробника SurgiTel.

Переваги луп Surgitel:

  • вони легше своїх аналогів, мають значно більшу глибину різкості і робоче поле;
  • мають кут нахилу до 45°, що дозволяє працювати в ергономічному положенні і позбутися болю в шиї;
  • найбільший спектр збільшень, від 2.5х до 8.0X, системи Галілея і Призма;
  • більше 100 варіантів оправ, включаючи оправи Oakley™.

Компанія SurgiTel — світовий лідер в сегменті налобного освітлення і збільшення, що впроваджує інновації в області оптичних технологій з 1932 року. Виробляється вся продукція в Анн-Арбор, штат Мічиган, США.