COR–Medical спільно з Національною медичною бібліотекою України створили освітній проєкт для лікарів

Команда COR-Medical спільно із спеціалістами Національної наукової медичної бібліотеки України створили новий інформаційно-освітній проєкт «Що почитати лікарю?».

Мета проєкту – популяризувати сучасну медичну літературу серед лікарів, зекономити їх час для пошуку нової актуальної інформації по тій чи іншій темі.

Медицина постійно розвивається, нові дослідження, відкриття та технології з'являються чи не щодня. Щоб надавати якісні практичні знання лікарям потрібно постійно навчатися та бути в курсі найактуальніших досліджень. Саме тому COR-Medical спільно з ННМБУ створили відеопроєкт, у якому щомісяця ми будемо розповідати про ТОП-5 новинок в одній із галузей медицини в форматі короткого відео.

Я лікар за освітою, тому знаю наскільки для медика є цінним час та наскільки важливо бути в курсі останніх тенденцій й передових методів лікування. Наш новий проєкт «Що почитати лікарю?» створений для медиків, які хочуть постійно вдосконалюватися, критично мислити та надавати своїм пацієнтам покращену допомогу», – сказав Тигран Амалян – засновник компанії, що працює під COR-Medical.

Перший випуск проєкту присвятили літературі на тему інтервенційної онкології. Ведуча проєкту – керівниця відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу бібліотеки Світлана Кирій розповіла про підбірку ТОП-4 актуальних видання по темі. Всю літературу можна прочитати в стінах бібліотеки або замовити на сайті електронну інформаційну довідку по темі чи електронну доставку цифрової копії статті. Наразі розпочато оцифрування фонду ННМБУ. На сайті у рубриці «Цифровий архів ННМБУ» можна ознайомитися з виданнями онлайн.

Другий випуск рубрики «Що почитати лікарю?» присвячено темі лікування ран, яка стала особливо актуальною в умовах бойових дій. Тому зробили відеоогляд ТОП-5 видань про сучасні методи діагностики та лікування ран різного типу та складності. Відео буде корисним для хірургів, нейрохірургів, військових медиків та лікарів інших спеціалізацій. 

Національна наукова медична бібліотека України має одну з найбільших у Європі систем фондів літератури медико-біологічного спрямування, національне книгосховище колекції видань медичного профілю (понад 1 млн 600 тис. примірників 35 мовами світу). Бібліотека забезпечує доступ до світових інформаційних ресурсів. 

Більше відео про сучасні методи лікування та інновації в медицині дивіться на YouTube-каналі COR-Medical Life: https://youtube.com/@CORMedicallife