«Інноваційна аптечка для військових». Як і чому COR-Medical створила новий проект

Нові умови – нові виклики

Команда COR-Medical близько 15 років впроваджує інноваційні медичні технології в Україні. Ми поширюємо по всій території країни продукцію, яка рятує, продовжує та покращує життя. Повномасштабні воєнні дії стали серйозним викликом для української медицини, адже кількість людей, яким необхідна якісна медична допомога зросла в рази. Ми мобілізували всі свої сили, щоб продовжувати забезпечувати лікарів всім необхідним медичним обладнанням та розхідними матеріалами для порятунку життів.

Крім того, особливо актуальним постало питання надання першої медичної допомоги військовим. В умовах масової мобілізації волонтери почали самостійно створювати та комплектувати тактичні аптечки. На жаль, вони не завжди мають відповідну якість, але саме правильно укомплектована аптечка підвищує шанс зберегти здоров'я та життя бійця у разі поранення. Саме тому команда COR-Medical вирішила використати знання, досвід та можливості для створення нової інноваційної аптечки. Адже, медичні технології не стоять на місці та вони обов'язково мають бути під рукою у наших захисників.

З чого ми почали створення інноваційної аптечки?

Серед наших партнерів та аудиторії в соціальних мережах є багато спеціалістів, які рятують життя на передовій. Ми звернулися до них з проханням поділитися своїм досвідом та дати рекомендації та побажання щодо вигляду та комплектації аптечки. До розробки долучилося понад 100 військових та медиків. Зокрема, особлива увага була приділена ключовим особливостям аптечки, які є критично важливими: наповненню, функціоналу, дизайну тощо.

Після детального аналізу ми приступили до розробки власної аптечки з урахуванням всіх побажань. Спільно з технологами розробили унікальний підсумок для нової аптечки. В ній зробили акцент на зручності та надійності, зокрема:

  • Компактний розмір (10*22*22).
  • Перша і єдина аптечка, яка має вшиту лангету-шину (стає доступною при повному відкритті).
  • Зшита з міцного водонепроникного матеріалу захисного кольору.
  • Легко без зусиль відкривається навіть однією рукою (блискавка з двома бігунками).
  • Має додаткову кишеню швидкого доступу для рукавичок.
  • Усередині підсумку є еластичні петлі для надійного кріплення і розташування медикаментів та навігація, щоб за лічені секунди знайти все необхідне.
  • Завдяки широкому повноцінному розкриванню весь вміст аптечки одразу стає легко доступним (важливо при наданні першої допомоги).
  • Має два додаткові підсумки на липучках (для швидкого доступу до турнікета).
  • Спеціально розроблена система кріплення аптечки (зокрема, підсумок легко кріпиться до будь-якого тактичного MOLLE-сумісного спорядження).

Детальний відеоогляд аптечки ми представимо зовсім скоро.