Medtronic

Екстраперитонеальні балонні дисектори

Екстраперитонеальні балонні дисектори

Екстраперитонеальні балонні дисектори Medtronic використовуються в тотальній екстраперитонеальній герніопластиці для створення операційної порожнини перед органами черевної порожнини та / або в заочеревинному просторі. Переваги:відсутність н..
Герніостеплер AbsorbaTack™, 5 мм

Герніостеплер AbsorbaTack™, 5 мм

AbsorbaTack (Medtronic) – герніостеплер для фіксації сітчастих імплантів. Призначений для відкритих та ендоскопічних оперативних втручань, укомплектований 15 або 30 гвинтовими скріпками, що розсмоктуються. Про особливості герніостеплера AbsorbaTack ..
Герніостеплер ProTack

Герніостеплер ProTack

Герніостеплер ProTack – це стерильний, одноразовий степлер, що використовується у герніоплаcтиці для фіксації хірургічної сітки як до м’яких, так і до більш щільних тканин...
Герніостеплер Endo Hernia Universal

Герніостеплер Endo Hernia Universal

Герніостеплер Endo Hernia Universal – хірургічний апарат для фіксації сітчастих імплантатів в реконструктивній герніології. Має гнучку робочу частину, здатну змінювати кут на 65°. Цей степлер можна використовувати багаторазово під час операц..
Одноразові касети з титановими скобами MultiFire Endo Hernia™

Одноразові касети з титановими скобами MultiFire Endo Hernia™

Одноразові касети з титановими скобами MultiFire Endo Hernia — це універсальні касети для використання з апаратами Endo Universal 65, MultiFire VersaTack і MultiFire Endo Hernia.Переваги:відстань між ніжками скріпки у відкритому стані 8,5 мм;касета чо..
Герніостеплер ReliaTack™ (Medtronic)

Герніостеплер ReliaTack™ (Medtronic)

Герніостеплер ReliaTack™ (Medtronic) – це фіксуючий пристрій з унікальною шарнірною технологією артикуляції, що укомплектований гвинтовими скріпками. Пристрій Relia Tack (Medtronic) використовується для фіксації сітчастих імплантів. Більш дета..
Композитна сітка Symbotex™

Композитна сітка Symbotex™

Symbotex™ – композитна монофіламентна сітка використовується у лапароскопічних та відкритих операціях при пластиці вентральних гриж.   Більше інформації про монофіламентну композитну сітку Symbotex™ від Medtronic ви можете прочитат..
Каротидний саморозкривний стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидний саморозкривний стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидний стент Protégé™ RX™ – це нітиноловий саморозкривний стент, який спеціально розроблений відповідно до анатомії сонних артерій. Стент Protégé™ RX™ гарантує контроль та точність позиціонуванн..
Пристрій для профілактики емболії SpiderFX™ (Medtronic)

Пристрій для профілактики емболії SpiderFX™ (Medtronic)

SpiderFX™ (Medtronic) це система захисту від емболії, яка призначена для захоплення та видалення емболів, що відірвалися під час інтервенційних процедур в судинах. Пристрій SpiderFX™ сумісний із провідниками 0,014 та 0,018,  для проходженн..
Система проксимального захисту від емболії Mo.Ma Ultra™ (Medtronic)

Система проксимального захисту від емболії Mo.Ma Ultra™ (Medtron...

Система церебрального захисту Mo.Ma Ultra™ (Medtronic) – це пристрій з двома балонами для захисту та контролю мозкового кровообігу під час хірургічного втручання. Відокремлює зону ураження та попереджає емболізацію дистальних відділів. Більше ..
 Периферична балонорозширююча стент-система Visi-Pro™ (Medtronic)

Периферична балонорозширююча стент-система Visi-Pro™ (Medtronic...

VisiPro™ – це система для стентування периферичних судин з балонорозширюваним стентом. Метою стентування є збільшення та збереження діаметра просвіту артерії. Більше інформації про особливості балонорозширюваного стенту VisiPro™ (Medtron..
Cаморозкривний периферичний стент Protégé™ GPS™ (Medtronic)

Cаморозкривний периферичний стент Protégé™ GPS™ (Medtronic)

Protégé™ GPS™ – це саморозкривний периферичний стент, з системою розгортання EX. P. R. T., що запобігає передчасному "вискакуванню" стента та забезпечує точний контроль установки. Більше подробиць про саморозкривний нітинол..
Саморозкривний периферичний стент EverFlex™ з системою доставки Entrust (Medtronic)

Саморозкривний периферичний стент EverFlex™ з системою доставки ...

EverFlex™ – це периферичний саморозкривний стент з нитиніловим покриттям із системою доставки Entrust від Medtronic, який призначений для збільшення та збереження діаметра просвіту артерій у пацієнтів з атеросклеротичним захворюванням. Більше ..
Біопротез CoreValve™

Біопротез CoreValve™

Система CoreValve — це система для транскатетерної імплантації аортального клапана з можливістю повторного згортання, що складається з аортального клапана для транскатетерної імплантації, катетерної системи доставки та системи завантаження клапа..
Стент-система периферична, що саморозкривається Protégé™ EverFlex™

Стент-система периферична, що саморозкривається Protégé™ EverFle...

Protégé™ EverFlex™ – це периферичний нітиноловий стент, що саморозкривається, зі спіральною сітчастою конструкцією, яка збільшує гнучкість стента та його прилягання до стінок судини.  Більше подробиць про саморозкривни..
Стент Resolute Integrity™ з лікувальним покриттям

Стент Resolute Integrity™ з лікувальним покриттям

Resolute Integrity™ – стент від американської корпорації Medtronic, призначений для відновлення просвіту коронарних судин. Завдяки інноваційній технології, він легше проходить крізь звивисті ділянки судин, вузькі та кальцифіковані ураження. Пок..
Стент Resolute Onyx™ з лікувальним покриттям

Стент Resolute Onyx™ з лікувальним покриттям

Resolute Onyx™ – це стент від американської корпорації Medtronic, створений для відновлення просвіту коронарних судин. Його особливістю є наявність лікувального покриття з зотаролімусом та низки унікальних характеристик, за рахунок яких стент і..
Коронарний балонний дилятаційний катетер Euphora

Коронарний балонний дилятаційний катетер Euphora

Euphora – коронарний балонний дилатаційний катетер з системою доставки Rapid Exchange. Розроблений американською корпорацією Medtronic. Більше інформації про характеристики балонного катетера Euphora читайте нижче. Додаткові відомості Ви можете знай..
Балонний катетер NC Euphora

Балонний катетер NC Euphora

NC Euphora – це балонний катетер для постдилатації від американського виробника Medtronic. Більше інформації про характеристики балонного катетера NC Euphora читайте нижче. А додаткові відомості Ви можете знайти в розділі "Файли" ⬇️  ..
Семікомплаентний дилатаційний катетер Sprіnter Legend

Семікомплаентний дилатаційний катетер Sprіnter Legend

Sprіnter Legend – це семікомплаентний дилатаційний балонний катетер з системою доставки Rapid Exchange (RX). Виготовлений американською корпорацією Medtronic. Більше про балонний катетер Sprіnter Legend читайте нижче ⬇️..
Некомплаєнтний дилатаційний катетер NC Sprіnter

Некомплаєнтний дилатаційний катетер NC Sprіnter

NC Sprіnter – це балонний катетер з розширенням для дилатації, розроблений американською корпорацією Medtronic. Детальніше про балонний катетер NC Sprinter читайте нижче ⬇️..
Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Admiral™ (Medtronic)

Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Admiral™ (Medtr...

IN.PACT™ Admiral™ – це периферичний балонний катетер з лікарським покриттям, що фізично розширює просвіт судини шляхом черезшкірної транслюмінальної ангіопластики. Катетер має лікарське покриття, що знижує проліферативну відповідь, виклик..
Герніостеплер Stat Tack™, 5 мм

Герніостеплер Stat Tack™, 5 мм

Герніостеплер Stat Tack™ — фіксуючий стерильний, одноразовий пристрій для фіксації сiток при відновленні відкритої грижі. Це ендоскопічний герніостеплер 5 мм зі спіралевидними титановими скріпками, що не розсмоктуються. Переваги: шток діаме..
Легеневий клапановмісний кондуїт Contegra

Легеневий клапановмісний кондуїт Contegra

Contegra – кондуїт із біологічного матеріалу, який використовується при вроджених вадах серця для корекції або реконструкції шляхів відтоку з правого шлуночка. Цей біопротез від корпорації Medtronic (США) максимально близький за характеристиками і вл..