Швейцарські слухові апарати Phonak вже на нашому складі!

Українці зможуть значно швидше і якісніше вирішувати проблеми із слухом!  Адже компанія "Оптіматрейдінг", яка реалізує на території України медичну продукцію під ТМ COR-Medical, стала офіційним дистриб’ютором швейцарського бренду Phonak – світового лідера слухових апаратів.

Це означає, що слухові апарати Phonak відтепер можна придбати в максимально короткі строки – більше не потрібно чекати доставки бажаної моделі із-за кордону. Найпопулярніші серед завушних пристроїв Phonak – платформи останнього покоління Marvel і Paradise та дитячі моделі з лінійки Sky –  а також додаткові аксесуари до них уже знаходяться на нашому складі!

Апарати Phonak зручні у використанні як для дорослих, так і для дітей. Вони прості в управлінні, а також надійно захищені від пилу, бруду та води.

Підтвердженням якості є той факт, що вся продукція Phonak сертифікована в Україні. На слухові апарати надається гарантія 24 місяці. Якщо у вас виникнуть питання в процесі експлуатації – наші кваліфіковані сервісні інженери завжди вам допоможуть, адже ми працюємо по всій території країни – термін доставки апаратів у регіони 1-2 дні.  

Для нас важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта, саме тому ми пропонуємо спеціальну послугу – пробне носіння слухового апарату, щоб пацієнт міг спробувати різні варіанти і вибрати саме той прилад, який йому ідеально підходить.

Ознайомитися з повним переліком продукції та її особливостями ви зможете тут. 

Деталі стосовно придбання слухових апаратів Phonak – за телефоном
0800 402 400
.