Phonak створив канал для підтримки людей з проблемами слуху

Друзі, наш партнер компанія Phonak організувала канал для підтримки людей з проблемами слуху!

Чат буде корисний кожному, хто втратив можливість контактувати зі своїм спеціалістом чи зіштовхнувся з проблемами в роботі слухових апаратів тощо. Також цей канал буде корисним для рідних людини із порушенням слуху. 

У Telegram-каналі "PROСлух з Phonak" ви зможете: 

  • отримати відповіді від провідних аудіологів на будь-яке питання щодо користування засобами корекції слуху під час війни;  
  • вирішити проблемні питання щодо роботи слухових апаратів; 
  • отримати корисні поради та рекомендації.

Приєднуйтесь: https://t.me/prosluhzPhonak

Ми попросили аудіолога відповісти на ТОП-3 найпоширеніших питань щодо користування слуховими апаратами під час воєнних дій:

Чи може слуховий апарат зашкодити вухам та слуху під час обстрілів та вибухів?

Добре налаштовані слухові апарати не можуть зашкодити вухам та слуху під час обстрілів та вибухів. В них є захист – автоматичне обмеження вихідного звукового рівня, яке працює дуже швидко. Вимикання ж пристрою може призвести до того, що ви не почуєте сигнал повітряної небезпеки вдома або не зможете правильно зорієнтуватись щодо обстрілів та вибухів, знаходячись на вулиці. 

Як подовжити час роботи слухового апарату? 

Багато сучасних слухових апаратів мають можливість прямого підключення до Bluetooth пристроїв, зокрема смартфонів. Це дуже зручна та корисна функція, але водночас вона потребує багато енергії. Тому якщо ви користуєтесь слуховими апаратами, що заряджаються від електромережі, та знаходитесь в районі обмеженого постачання електроенергії або там, де є ризик тимчасового відключення електроенергії, краще відключити функцію Bluetooth. Якщо у вас недостатньо батарейок, на яких працюють ваші слухові апарати, також краще вимкнути Bluetooth. 

Звичайно, не завжди є можливість потрапити до спеціаліста. У такому випадку достатньо перевести слухові апарати в режим польоту:

  • Слухові апарати, що заряджаються: 
  1. натисніть нижню частину кнопки та утримуйте 3 сек. до появи червоного сигналу індикатора;
  2. ваш слуховий апарат вимкнено;
  3. натисніть нижню частину кнопки та утримуйте 7 сек. до появи оранжевого сигналу індикатора;
  4. ваш апарат в режимі польоту (Bluetooth вимкнено);
  5. для повернення у звичайний режим достатньо вимкнути та знов увімкнути слуховий апарат.
  • Слухові апарати на батарейках:
  1. натисніть нижню частину кнопки та утримуйте 7 сек., водночас закрийте батарейний відсік;
  2. ваш апарат в режимі польоту (Bluetooth вимкнено);
  3. для повернення у звичайний режим достатньо відкрити та закрити батарейний відсік.

Якщо ви знаходитесь в більш-менш спокійному регіоні, не варто вимикати Bluetooth заради безпеки; цей зв'язок не розпізнається військовими службами наведення та не має впливу на напрямок руху ракет або іншої військової техніки.

Які вкладки краще використовувати під час війни: з вентиляційним отвором чи без нього?

В цілому, слухові апарати можна носити так, як вони були налаштовані. Відсутність вентиляції може допомогти «зламати» хвилю швидкого повітряного тиску після вибуху і допомогти захистити вухо, тоді як вентиляція може краще збалансувати тиск зовні та всередині слухового каналу. В будь-якому випадку, не забувайте відкривати рота під час вибухів та гучних пострілів.

Поділіться цією інформацією з тими, кому це може бути потрібно. Сила в єдності!