VenaSeal™ від Medtronic – нові можливості для лікування варикозного розширення вен!

Шановні флебологи!

В асортименті COR-Medical з'явилася система для лікування варикозного розширення вен VenaSeal™ від американської корпорації Medtronic.

Система VenaSeal™ є мінімально-інвазивною терапією, при якій варикозні вени надійно та ефективно склеюються медичним клеєм.
 
 
VenaSeal™ складається із системи доставки та спеціального медичного клею, який забезпечує негайне та тривале закриття вени. Запатентований катетер добре видно під ультразвуком, а в'язкість клею мінімізує міграцію адгезиву при емболізації. Довгострокові показники продемонстрували, що навіть через 5 років після процедури закриття вени складає 94,6%.
 
На відміну від інших видів терапії метод виключає ризик опіків шкіри та ушкодження нервів, які можуть виникнути при термічному методі, та загалом не потребує після втручання медикаментозного лікування чи носіння незручних компресійних панчіх.
Дізнатися більше інформації або замовити систему VenaSeal™ від Medtronic можна на нашому сайті: https://bit.ly/3RaTTI7, або зателефонувавши за номером 0800 402 400