Війна. Що кожен має знати про першу медичну допомогу?

Наш партнер MED+ запустив серію роликів, із яких ви дізнаєтеся як підготуватися до надзвичайних ситуацій. Зокрема:

Що має бути в аптечці?

У період війни дуже важливо мати аптечку, щоб надати першу медичну допомогу при хворобах та інфекціях, травмах, переломах тощо. 

Якщо у вашій аптечці чогось не вистачає – не біда. Можна скористатися підручними засобами. Наприклад, для іммобілізації кінцівки підійде армований скотч. Перелік препаратів, які мають бути в аптечці та детальна інструкція, як зафіксувати зламану кінцівку за допомогою скотчу – у відео: 

Як зупинити кров за допомогою турнікету?

Під час критичної кровотечі життя людини залежить від того, як швидко реагують і наскільки правильно діють оточуючі. Іноді відлік рахується в секундах. 

З ролика ви дізнаєтеся як розпізнати критичну кровотечу, а також побачите як швидко зупинити її за допомогою турнікету. Крім того, ви дізнаєтесь чим венозна кровотеча відрізняється від артеріальної і як правильно надавати допомогу при кожній з них: 

Як надати першу допомогу дитині?

У відео лікар-педіатр та невролог Ірина Платонова розповідає як правильно дбати про здоров’я дитини в умовах війни. Лікар не лише дала поради щодо вмісту дитячої аптечки, а й розповіла як правильно надавати дітям першу медичну допомогу у бомбосховищі. Також з відео ви дізнаєтеся: 

  • Що робити, якщо у дитини в укритті розболівся живіт? Які види болю на що вказують?
  • Що робити батькам, якщо дитина жаліється на нудоту або в неї почалася блювота?
  • Підвищення температури у дитини в укритті. Що робити в обмежених умовах?
  • Головний біль у дитини. Як полегшити стан?


Підписуйтесь на YouTube-канал MED+, щоб не пропустити інші корисні відео та бережіть себе. Все буде Україна!