Біологічний протез аортального клапана Avalus

Перикардіальний аортальний клапан Avalus від Medtronic – протез, вироблений з бичачого перикарда, яким замінюють уражений, пошкоджений або неправильно працюючий клапан хворого. Avalus має гнучкий каркас із жорсткою основою, який подовжує термін служби клапану та стабілізує його гемодинамічні показники.

Докладніше про біологічний протез аортального клапана Avalus від Medtronic ви можете дізнатися нижче ⬇

Біологічний клапан серця Avalus стійкий до деформацій, що робить його довговічнішим у порівнянні з іншими моделями. Жорстка основа також допомагає підтримувати форму протезу. Завдяки цьому відбувається правильне змикання та розкриття стулок, що стабілізує гемодинамічні показники та знижує ймовірність зворотного струму крові.

Аортальний протез Avalus від Medtronic оброблений альфа-аміно-олеїновою кислотою, що допомагає усунути кальцифікацію протезу після імплантації.

Клапан постачається в комплекті з низькопрофільним утримувачем. Він захищає стулки протеза під час його імплантації та накладання швів.

Avalus імплантують як під час класичної відкритої операції, так і за допомогою малоінвазивного методу втручання. Завдяки недеформованому сплаву поліефірефіректону (ПЕЕК) клапан зберігає свою форму під час та після імплантації. Крім того, ПЕЕК опорного каркаса клапана просочений сульфатом барію. Що допомагає візуалізувати його за допомогою рентгену під час транскатетерної імплантації клапана (TAVI).

У складі перикардіального аортального клапана Avalus від Medtronic немає металу, тому пацієнти після імплантації можуть без обмежень проходити процедуру МРТ.

Аортальний протез клапана серця Avalus випускається у розмірах: 19, 21, 23, 25, 27, 29 мм. Дізнатись вартість біологічного протеза Avalus від Medtronic або замовити товар ви можете за номером телефону 0800 402 400 або написавши на електронну пошту info@cor-medical.com.