Каталог продуктів

Біологічні і механічні клапани серця

Біоклапан Hancock™ II

Біоклапан Hancock™ II

Клапан Hancock™ II — свинячий біопротез, який імплантується в серце пацієнтам з патологіями аортального або мітрального клапанів. Імплантат біологічного походження дозволяє сформувати більш фізіологічну структуру кровотоку, зменшити ризик утвор..
Механічний клапан Open Pivot

Механічний клапан Open Pivot

Механічний клапан Open Pivot — це прилад для імплантації в серце пацієнта з патологією серцевих клапанів.Використовується при захворюванні чи дисфункції мітрального або аортального клапанів для відновлення їх працездатності. Зазвичай це операції на відкрит..
Біологічний протез Mosaic

Біологічний протез Mosaic

Mosaic – це свинячий біологічний протез останнього покоління, що використовується для імплантації аортального та мітрального клапана з унікальною методикою фізіологічної фіксації клапана, яка передбачає створення рівномірного тиску по обидва боки клапана...
Легеневий клапановмісний кондуїт Contegra

Легеневий клапановмісний кондуїт Contegra

Contegra – кондуїт із біологічного матеріалу, який використовується при вроджених вадах серця для корекції або реконструкції шляхів відтоку з правого шлуночка. Цей біопротез від корпорації Medtronic (США) максимально близький за характеристиками і вл..
Аортальний імплантат з клапаном Open Pivot

Аортальний імплантат з клапаном Open Pivot

Аортальний імплантат з клапаном (AVG) Open Pivot – клапановмісний кондуїт, призначений для протезування висхідної аорти. Містить механічний клапан серця, поєднаний із синтетичним протезом судини довжиною 12 см. Розроблений корпорацією Medtronic для м..