Каталог продуктів

Спеціалізована продукція для проктології та урології

Проктологічні та урологічні проблеми можуть стати суттєвими викликами для здоров'я, впливаючи на якість життя та загальний стан організму. У світлі цих викликів, правильне та ефективне лікування вимагає використання високоякісних та передових продуктів. 

Продукція для проктології

Наш асортимент включає інноваційні методи лікування проктологічних захворювань, що сприяють швидкому відновленню та зменшенню дискомфорту пацієнтів. 

Пристрій для лікування геморою

Понад 352 мільйонів людей у світі страждає на геморой, згідно з даними Medscape. Сьогодні існує багато методів лікування геморою, проте найсучаснішою процедурою є дезартеризація HAL-RAR.

Як проходить процедура?

Доплерівська дезартеризація HAL-RAR – унікальна можливість лікування геморою на будь-якій стадії розвитку лише за один візит. За 40 хвилин, під місцевою чи загальною анестезією, пацієнт позбавляється від геморою назавжди, адже HAL-RAR усуває не тільки наслідок, а й саму причину захворювання – точно виявляє та прошиває кровоносні судини, що живлять гемороїдальні вузли.

Переваги методики:

  • малотравматичність – процедура проводиться без розрізів;
  • швидка реабілітація протягом кількох днів;
  • поєднання лігування артерій з відновленням тканин значно знижує ризик рецидиву геморою;
  • менший дискомфорт порівняно з традиційними хірургічними методами.

Більш детально про дезартеризацію HAL-RAR та де можна пройти лікування геморою цим методом читайте в статті: https://bit.ly/3OpEvYt 

Про те, чому виникає геморой та наскільки ефективний метод HAL-RAR у боротьбі з цим захворюванням дивіться у відео з проктологом Оленою Карбовничою: https://bit.ly/3HC2pw4 

Безвузловий дренаж

Поширеність анальної фістули в європейських країнах у 2022 році становила 18,37% на 100 тис. осіб, згідно з даними PubMed.

Анальні фістули призводять до болю під час сидіння, ходьби та дефекації, а також можуть супроводжуватися виділенням гною або крові. Пацієнти часто стикаються зі стресом та депресією через постійний біль та страх перед оперативним лікуванням. Це впливає на їх соціальне та сексуальне життя.

Проте, завдяки відносно новому методу лікування можна уникнути великого хірургічного втручання та зменшити ризик ушкодження м'язів сфінктера.

Безвузловий дренаж Comfort Drain від австрійської компанії A.M.I – це перший засіб довготривалого дренування для лікування між-, транс- та надсфінктерних фістул. Він призначений для безвузлового закриття фістули, що забезпечує пацієнтам максимально можливий комфорт.

Як проводиться процедура встановлення безвузлового дренажу дивіться у відео: https://bit.ly/483Bp3y 

Пристрій для лікування геморою Trilogy

Пристрій для лікування геморою Trilogy

TRILOGY – це новий бездротовий апарат для лікування геморою, створений австрійською компанією "А.М.І" для перев'язки гемороїдальних артерій і проктопластики. Детальніше про апарат TRILOGY читайте нижче ⬇️..
Безвузловий дренаж Comfort Drain (A.M.I)

Безвузловий дренаж Comfort Drain (A.M.I)

Comfort Drain (A.M.I) – це довготривалий дренаж для лікування анальних фістул, що забезпечує максимальний комфорт для пацієнта, оскільки не потребує зав'язування вузлів. Більше інформації про безвузловий дренаж Comfort Drain (A.M.I) ви можете прочит..
Інструмент FiXcision для лікування анальних фістул (A.M.I)

Інструмент FiXcision для лікування анальних фістул (A.M.I)

Інструмент FiXcision від австрійського виробника A.M.I – це одноразовий інструмент з циркулярним лезом, призначений для лікування анальних фістул шляхом висічення слизової фістульного ходу без додаткових розрізів тканин. Більше інформації про однора..
Система ATOMS

Система ATOMS

Система ATOMS – це регульований тривалий імплант. Призначений для заміни функції сечового сфінктера у чоловіків, які страждають від нетримання сечі...
Петля SensiTVT-A для лікування стресового нетримання сечі (A.M.I)

Петля SensiTVT-A для лікування стресового нетримання сечі (A.M.I...

SensiTVT-A – це регульований субуретральний петлевий імплантат. Призначений для лікування стресового нетримання сечі у жінок внаслідок: гіпермобільності уретри недостатності внутрішнього сфінктера (ISD). Більше інформації про імплантат SensiTV..
Петля SensiTVT для лікування стресового нетримання сечі (A.M.I)

Петля SensiTVT для лікування стресового нетримання сечі (A.M.I)

SensiTVT – це субуретральний імплант, що призначений для лікування стресового нетримання сечі у жінок внаслідок: гіпермобільності уретри недостатності внутрішнього сфінктера (ISD). Більше інформації про імплантат SensiTVT-A (A.M.I) ви можете п..