Каталог продуктів

Обладнання та витратні матеріали для заготівлі та обробки крові

Донації мають відбуватись швидко та комфортно для медичного персоналу та донорів, тому обладнання для трансфузіології має бути зручним, простим і безпечним у користуванні. Дана продукція призначена для контролю, моніторингу всього процесу забору крові, запаювання магістралей, центрифугування, редукції патогенів крові і т.д. 

Детальніше про ваги, автоматизовану систему обробки донорської крові, систему редукції патогенів, систему аферезу, автоматичний екстрактор та інше обладнання для заготівлі та обробки крові читайте нижче.

 

Автоматизована система обробки донорської крові Reveos®

Автоматизована система обробки донорської крові Reveos®

Система Reveos від компанії Terumo BCT (США) – це проста у використанні автоматизована платформа, яка об'єднує в безперервному процесі всі ручні етапи обробки цільної крові, зокрема: балансування; центрифугування; екстракцію; запаювання; визна..
Автоматичні ваги T-RAC II

Автоматичні ваги T-RAC II

Автоматичні ваги-помішувачі T-RAC II — пристрій для забору крові, призначений для контролю і моніторингу всього процесу забору крові. Використовується для зважування і змішування крові, стандартизації забору цільної крові. Переваги:дозволяє отримувати стан..
Мобільний запаювач T-SEAL Mobile (Terumo)

Мобільний запаювач T-SEAL Mobile (Terumo)

T-SEAL Mobile — повністю автоматизована система, яка використовується для герметизації ПВХ та EVA магістралей. Компактний, легкий та надійний пристрій можна використовувати будь-де в центрі крові або лабораторії, де необхідно зробити запаювання в той..
Стаціонарний запаювач T-SEAL

Стаціонарний запаювач T-SEAL

Стаціонарний запаювач T-SEAL — запаювач магістралей, розроблений для швидкої та надійної роботи та найкращої сегментації для найвибагливіших клієнтів. Підходить для запаювання трубок в донаційній кімнаті і за її межами, а саме: для підготовки крові на виро..
Система редукції патогенів Mirasol®

Система редукції патогенів Mirasol®

Mirasol – система редукції патогенів від американського бренду TerumoBCT із запатентованою технологією ефективного пригнічення цілого ряду патогенів. Забезпечує збереження якості тромбоцитів і свіжозамороженої плазми (FFP)...
Пристрій для стерильного з'єднання TSCD-II

Пристрій для стерильного з'єднання TSCD-II

TSCD-II створює міцні суцільні стерильні з'єднання, зберігаючи при цьому систему функціонально закритою. Він може з'єднувати ПВХ магістралі в усіх можливих комбінаціях: суха з сухою; заповнена рідиною з сухою; дві магістралі з рідиною.Переваги: має здатніс..
Система аферезу Trima Accel

Система аферезу Trima Accel

Система Trima Accel — провідна платформа для збору тромбоцитів, еритроцитів і плазми. Тільки ця система збирає будь-який компонент у будь-якій комбінації. Система Trima Accel забезпечує гнучкість, спрощує хід операції і забезпечує максимальну ефективність ..
TOMEs — апаратне забезпечення системи обробки і збору данних

TOMEs — апаратне забезпечення системи обробки і збору данних

Апаратне забезпечення системи обробки і збору данних TOMEs — це оперативне програмне забезпечення для медичного обладнання. TOMEs (програмне забезпечення для медичного обладнання Terumo) — потужна система передачі даних і управління операційними даними. Во..
Багатофункціональний ручний інструмент

Багатофункціональний ручний інструмент

Багатофункціональний ручний інструмент — ручний медичний інструмент, який використовується для видавлювання крові (та змішування з антикоагулянтом), герметизації, відрізання ПВХ магістралей.Переваги:ергономічність дизайну (загальна металічна поверхня, ручк..