Каталог продуктів

Інструменти для електролігування та дисектори

Інструменти для електролігування LigaSure™ не висушують тканини, а розплавляють білки судинних стінок, формуючи їх в гомогенну пломбу, що розмоктується (колагенат).

Ця пломба міцніша, ніж систолічний артеріальний тиск всередині судини, її можна порівняти лише з кліпуванням або перев'язуванням судини. 

Судини заживають без відторгнення пломби, а запальний процес коротше на тиждень, ніж лігування судин шовним матеріалом. 

В самій рані не залишається чужорідний матеріал (кліпси, лігатури і т.д.). А ці інструменти використовуються у всії напрямках хірургії. 

Лапароскопічні затискачі чи дисектори використовуються для якісної коагуляції кровоносних судин. Іншою функцією цих інструментів є розсікання чи дисекція тканин. 

Детальніше про інструментарій для електрохірургії читайте далі.

 

Електролігуючий інструмент LigaSure LF1937

Електролігуючий інструмент LigaSure LF1937

LigaSure ™ LF1937 з браншами Maryland – інструмент для електролігування від американської компанії Covidien, сумісний з Force Triad, Valleylab ™ LS10 та Valleylab ™ FT10. Детальніше про LigaSure LF1937 читайте нижче ⬇️..
Дисектор LigaSure™ Exact з нанопокриттям (Medtronic)

Дисектор LigaSure™ Exact з нанопокриттям (Medtronic)

LigaSure™ Exact з нанопокриттям (Medtronic) – затискач, який використовується для інтраопераційного розсічення тканин, виділення трубчастих органів та тимчасового затиску кровоносних судин чи захоплення лігатур. Детальніше про дисектор з наноп..
Інструмент LigaSure Impact™  з нанопокриттям браншей (Medtronic)

Інструмент LigaSure Impact™ з нанопокриттям браншей (Medtronic)

LigaSure Impact™ (Medtronic) – це багатофункціональна система розсікання тканин з інтегрованим ріжучим механізмом для використання у відкритих процедурах. Детальніше про інструмент для відкритих втручань LigaSure Impact™ (Medtronic) ви м..
Електролігуючий інструмент LigaSure LF1823

Електролігуючий інструмент LigaSure LF1823

LigaSure LF1823 з браншами типу Blunt Tip – електролігуючий інструмент, який використовують у відкритій і лапароскопічній хірургії. Апарат LigaSure LF1823 сумісний з Force Triad, Valleylab ™ LS10 та Valleylab ™ FT10. Детальніше про інстр..
Електролігуючий інструмент LigaSure Atlas LS1020

Електролігуючий інструмент LigaSure Atlas LS1020

LigaSure Atlas LS1020 – інструмент з прямими закругленими браншами для лігування і поділу тканин. LigaSure Atlas LS1020 сумісний з Force Triad, Valleylab ™ LS10 та Valleylab ™ FT10. Детальніше про LigaSure Atlas LS1020 читайте нижче ⬇️..
Лапароскопічний інструмент LigaSure™ Atlas для електролігування та розділення тканин (Medtronic)

Лапароскопічний інструмент LigaSure™ Atlas для електролігування ...

LigaSure Atlas™ (Medtronic) – лапароскопічний інструмент з тупим кінчиком та довжиною штока 37 см. Використовується пристрій для електролігування та розділення тканин під час лапароскопічних операцій. Детальніше про інструмент для лапароскопіч..
Інструмент LigaSure™ Small Jaw (Medtronic)

Інструмент LigaSure™ Small Jaw (Medtronic)

LigaSure™ Small Jaw (Medtronic) — інструмент для електролігування та розділення тканин при проведенні відкритих операцій. Використовується в обмеженому хірургічному просторі, де необхідні повний доступ та видимість. Детальніше про ріжучий інс..
Затискач LigaSure™ з вигнутими браншами (Medtronic)

Затискач LigaSure™ з вигнутими браншами (Medtronic)

Затискач LigaSure™ (Medtronic) — система ущільнення судин, лігування та розділення тканин з багаторазовим хомутом у вигляді гемостата і одноразовими електродами з вбудованим ріжучим лезом для використання у відкритих процедурах. Детальніше про..