Каталог продуктів

Штучний кровообіг та ЕКМО

Артеріальні канюлі Medtronic

Артеріальні канюлі Medtronic

Артеріальна канюля – це порожня трубка, яку застосовують під час операцій на відкритому серці. У процесі втручання по артеріальній канюлі збагачена киснем кров повертається до серця. Використання однієї канюлі з двома прорізами для вено-венозної екст..
Оксигенатор Affinity Fusion

Оксигенатор Affinity Fusion

Affinity Fusion — це оксигенатор від Medtronic. Прилад використовується у зв'язці з апаратом штучного кровообігу при операціях на серці та магістральних судинах. Оксигенатор має біологічне покриття Ваlапсе, яке зменшує адгезію та активацію тромбоциті..
 Оксигенатор Pixie™ для дітей

Оксигенатор Pixie™ для дітей

Pixie™ – це система оксигенації, яка підключається до апарата штучного кровообігу під час операції, а також забезпечує насичення крові киснем і видаляє з неї вуглекислий газ. Оксигенатор Pixie ™ призначений для новонароджених, немовлят і ..
Оксигенатор Affinity NT

Оксигенатор Affinity NT

Affinity NT (Medtronic) — мембранний оксигенатор зі стійким до плазми волокном, який використовується під час проведення штучного кровообігу. Прилад призначений: для збагачення крові киснем та видалення з неї вуглекислого газу; для охолодження чи..
Стегнові канюлі Medtronic

Стегнові канюлі Medtronic

Феморальна (стегнова) канюля – це порожня трубка, яку застосовують під час операції з катетеризації серця. У процесі втручання збагачена киснем кров повертається по канюлі до серця. Канюлі для трансфеморального доступу призначені для штучного кровооб..