Каталог продуктів

Шовний хірургічний матеріал

В загальній, троакальній та інших хірургіях використовують хірургічний шовний матеріал з атравматичними голками. Голки з вушком зробленим за допомогою лазера використовують в мікрохірургії та офтальмології. 

Ми маємо абсорбуючі та не абсорбуючі хірургічні шовні матеріали та супутні витратні матеріали виробника Medtronic (Covidien): Biosyn, Caprosyn, Flexon, Maxon CV, Monosof, Novafil, Polysorb, Sofsilk, Surgipro II, Ti-Сron, Dermalon, Surgilon, Vascufil, Steel. Детальніше про них читайте далі.

Шовний матеріал хірургічний, що абсорбується (розсмоктується)

Всі товари

Серед ниток, що розсмоктуються виділяють ті, що: швидко абсорбуються (40-45 днів); мають середній термін абсорбції (60-90 днів); мають довгий термін абсорбції (180-210 днів). Синтетичні матеріали гідролізуються з утворенням гліколевої та молочної кислот (без токсичних впливів).  

Детальніше про шовний матеріал хірургічний, що абсорбується читайте далі.

Шовний матеріал хірургічний, що не абсорбується (не розсмоктуєт...

Всі товари

Хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується виготовляють з: поліестерних волокон, поліпропілену, фторполімерів, нержавіючої сталі тощо. Поліестерні нитки менш реактивні в тканинах, ніж поліамідні. Поліпропіленові нитки інертні в тканинах, тому не провокують запалень, наривів, виникнення лігатурних свищів. Фторполімерні шовні матеріали найтехнологічніші з медичних матеріалів, вони міцні, еластичні, гнучкі та м'які. Сталеві нитки використовуються для виготовлення електродів в кардіохірургії. 

Детальніше про шовний матеріал хірургічний, що не абсорбується читайте далі.