Каталог продуктів

Системи для транспедикулярної фіксації хребта

CD HORIZON SOLERA 4.75

CD HORIZON SOLERA 4.75

Спінальна система CD Horizon Solera 4.75 використовується для задньої фіксації хребта. Перевагами цієї системи є: покращений інструментарій, зручний у використанні; голівка полі-гвинти зроблена зі сплаву кобальт-хрому; система має низький профіль (на 25% ..
CD HORIZON LEGACY 5.5

CD HORIZON LEGACY 5.5

Спінальна система CD HORIZON LEGACY 5.5 для ТФХ призначена для задньої фіксації хребта грудного, поперекового, крижового відділів.Перевагами цієї системи є:ефективність (введення гайок з "заплющеними очима" — за рахунок реверсної різьби (різьба має зворотн..
CD HORIZON® ESSENCE 5.5

CD HORIZON® ESSENCE 5.5

CD HORIZON Essence використовується для задньої стабілізації хребта, вона зручна у користуванні і показана до використання при дегенеративних захворюваннях та травмах хребта.Перевагами цієї системи є:титанові гвинти різних розмірів, що відповідають анатомі..
CD Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screws

CD Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screws

CD Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screws пропонує таку ж конструкцію і можливості, що й гвинти системи CD Horizon LEGACY 5.5 (з додаванням шести отворів поруч з накінечником). Ці функції дозволяють кістковому цементу проходити через стержні гвинтів та отво..
CD HORIZON® LEGACY 5.5 Iliac Fixation

CD HORIZON® LEGACY 5.5 Iliac Fixation

CD HORIZON Legacy lliac система для транспедикулярної фіксації хребта, що використовується для предназначена для установки клубових тазових гвинтів і має такі показання до встановлення: перекривлення тазових кісток; порушення коронарного та сагітального д..