Каталог продуктів

Енергетичні платформи та електролігуючі генератори

Енергетичні платформи — це високочастотні електрохірургічні генератори, призначені для використання з монополярними та біполярними аксесуарами для розрізання та коагуляції тканин.

Вони генерують декілька режимів монополярного вихідного струму.

Режими:

  • CUT та PURE CUT забезпечують точний розріз будь-якої тканини без необхідності проведення або з мінімальним гемостазом.
  • BLEND CUT;
  • VALLEYLAB режим (це унікальна комбінація гемостазу та розділення тканин, яка дозволяє користувачу досягати гемостазу при уповільненні та досягати роз'єднання тканин при прискоренні);
  • COAG (коагуляція підсушує тканину відносно, виконується кульковим електродом)

Забезпечується один режим живлення, а потужність розподіляється між двома інструментами.

Біполярні режими:

  • PRECISE (використовується тоді, коли необхідно підтримувати високий ступінь точності та контролю над об'ємом тканини);
  • STANDARD (напруга зберігається низькою, а потужність — постійною у специфічному діапазоні опору тканин, що дозволяє досягти рівномірної дії у тканинах);
  • MACRO (використовується для біполярного роз'єднання тканин та для швидкої коагуляції).

Детальніше про енергетичні платформи та електролігуючі генератори читайте далі.

 

Енергетична платформа Valleylab™ FT10

Енергетична платформа Valleylab™ FT10

Valleylab™ FT10 – це енергетична платформа, яка використовується для генерації і подачі радіочастотної енергії для монополярного і біполярного режимів, з'єднання тканин та для електролігування судин. Детально про платформу Vlft10gen від амери..
Енергетична платформа Valleylab™ FX8

Енергетична платформа Valleylab™ FX8

Valleylab™ FX8 – це енергетична платформа, від американської компанії Covidien. Генератор підтримує широкий спектр хірургічних процедур, таких як: поділ, гемостаз і розсічення. Більше інформації про платформу Valleylab ™ FX8 читайте нижч..
Енергетична платформа Valleylab™ LS10

Енергетична платформа Valleylab™ LS10

Valleylab™ LS10 – це електрохірургічний генератор для відкритих і лапароскопічних операцій. Більше інформації про енергетичну платформу Valleylab ™ LS10 від американської компанії Covidien читайте нижче ⬇️ ..
Аблятор Cool-tip

Аблятор Cool-tip

Cool-tip – аблятор від американської корпорації Medtronic. Пристрій розроблений для видалення пухлин методом радіочастотної абляції. Детальніше про аблятор Cool-tip читайте нижче ⬇️..