Каталог продуктів

Налобні освітлювачі

Налобний освітлювач Wireless Air

Налобний освітлювач Wireless Air

Налобний освітлювач Wireless Air використовує ахроматичний промінь SurgiTel (запатентовану технологію, що створює яскраве, рівне світло приємне для сприйняття сітківкою ока). Переваги: покращена рівномірність променя з запатентованою оптикою; послідовна..
Налобний освітлювач Wireless LED

Налобний освітлювач Wireless LED

Налобний освітлювач Wireless LED — найяскравіший бездротовий світлодіод на ринку.Переваги: краща рівномірність променя з запатентованою оптикою; послідовна діаграма спрямованості в діапазоні робочих відстаней; вдосконалена літієва батарея для стабільної с..
Налобний освітлювач Eclipse LED

Налобний освітлювач Eclipse LED

Налобний освітлювач Eclipse LED — світлодіодний ліхтар, що спрацьовує автоматично без механічних натискань, лише помахом руки. Ця технологія дозволяє зменшити забруднення поверхні та продовжити експлуатаційний термін. Переваги: єдиний безконтактний LED; в..
Налобний освітлювач Micro LED

Налобний освітлювач Micro LED

SurgiTel® Micro LED найлегша та найменша система налобного освітлення у світі. Інноваційні технології в егрономіці, час автономної роботи оптики та світлодіодів створюють новий рівень комфорту та ефективності освітлення. Світодіодний ліхтар Micro забез..
Налобний освітлювач High Intensity Mini LED

Налобний освітлювач High Intensity Mini LED

Міні-світлодіод SurgiTel High Intensity Mini — компактна, портативна, високоінтенсивна система освітлення, що інтегрується з іншими лупами виробництва SurgiTel. Завдяки поєднанню технології ErgoVision HD з лупою SurgiTel і найяскравішого з доступних трива..
Шолом з LED

Шолом з LED

Наголів'я LED — оновлення для традиційного хірургічного ліхтаря, що використовується в багатьох лікарняних умовах. Переваги: рівномірний промінь з мультилінзовою оптикою; колір не видозмінюється в діапазоні робочих відстаней; покращена технологія акумул..