Каталог продуктів

Шовний матеріал хірургічний, що не абсорбується (не розсмоктується)

Хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується виготовляють з: поліестерних волокон, поліпропілену, фторполімерів, нержавіючої сталі тощо. Поліестерні нитки менш реактивні в тканинах, ніж поліамідні. Поліпропіленові нитки інертні в тканинах, тому не провокують запалень, наривів, виникнення лігатурних свищів. Фторполімерні шовні матеріали найтехнологічніші з медичних матеріалів, вони міцні, еластичні, гнучкі та м'які. Сталеві нитки використовуються для виготовлення електродів в кардіохірургії. 

Детальніше про шовний матеріал хірургічний, що не абсорбується читайте далі.

Шовний плетений матеріал Ti-Cron™ на основі поліефіру (Medtronic)

Шовний плетений матеріал Ti-Cron™ на основі поліефіру (Medtronic...

Шовний плетений матеріал Ti-Cron™ на основі поліефіру – це стерильні хірургічні нитки, що не розсмоктуються та виготовляються з терефталату поліетилену. Докладніше про характеристики плетених ниток Ti-Cron™ на основі поліефіру (Medtroni..
Шовний матеріал Steel™ (Medtronic)

Шовний матеріал Steel™ (Medtronic)

Steel™ – це монофіламентний шовний матеріал, що не розсмоктується. Він виготовлений зі сталі та гарантує максимальну міцність у порівнянні з іншими матеріалами. Більше інформації про шовний стальний матеріал Steel™ (Medtronic) ви можете ..
Монофіламентний хірургічний шовний матеріал Dermalon™ (Medtronic)

Монофіламентний хірургічний шовний матеріал Dermalon™ (Medtronic...

Dermalon™ (Medtronic) – монофіламентний нейлоновий шовний матеріал, що не розсмоктується. Склад нейлонового шовного матеріалу Dermalon™ мінімізує вірогідність запальної реакції та має короткий період інкапсуляції. Більше інформації про м..
Хірургічний шовний матеріал Surgilon™ (Medtronic)

Хірургічний шовний матеріал Surgilon™ (Medtronic)

Surgilon™ (Medtronic) – плетений синтетичний шовний матеріал, що не розсмоктується. Він виготовляється з поліефірного волокна та має високу міцність та стійкість до розривів. Використовується шовний матеріал Surgilon™ для зіставлення тка..
Хірургічний монофіламентний матеріал Vascufil™ (Medtronic)

Хірургічний монофіламентний матеріал Vascufil™ (Medtronic)

Шовний хірургічний матеріал Vascufil™ – неабсорбуючий монофіламентний матеріал, що складається з полібутестера бутилен терефталату та політирераметелін гліколю. Нитки Vascufil™ покриті Polytribolate™. Більше інформації про шовну ни..
Хірургічний шовний матеріал Flexon™ (Medtronic)

Хірургічний шовний матеріал Flexon™ (Medtronic)

Flexon™ (Medtronic) – це провідник для тимчасового водія сердечного ритму, який складається з крученого проводу з нержавіючої сталі з покриттям помаранчевим/білим РТFЕ або прозорим FЕР. Використовується у передсерді та шлуночковій зоні до і піс..
Монофіламентний шовний матеріал Monosof ™ (Medtronic)

Монофіламентний шовний матеріал Monosof ™ (Medtronic)

Monosof ™ (Medtronic) – монофіламентний шовний матеріал, що не розсмоктується, з нейлону, який призначений для зіставлення тканин та/або їх лігування. Більше інформації про хірургічний матеріал Monosof ™ (Medtronic), що не розсмоктується..
Монофіламентний шовний матеріал Novafil™ (Medtronic)

Монофіламентний шовний матеріал Novafil™ (Medtronic)

Novafil™ (Medtronic) – монофіламентний шовний матеріал з полібутестера, що не розсмоктується. Володіє здатністю контролю розтягування, що забезпечує бездоганне сопоставлення країв рани після спадання набряку. Більше інформації про монофиламен..
Хірургічний шовний матеріал Sofsilk™ (Medtronic)

Хірургічний шовний матеріал Sofsilk™ (Medtronic)

Плетена шовкова нитка Sofsilk™ (Medtronic) – це хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується, виготовляється з натуральних шовкових ниток. Більше інформації про шовну нитку Sofsilk™ читайте нижче ↓ ..
Поліпропіленовий шовний матеріал Surgipro II (Medtronic)

Поліпропіленовий шовний матеріал Surgipro II (Medtronic)

Surgipro™ II (Medtronic) – це шовний матеріал, що не розсмоктується, складається з кристалізованого стереоізомерного поліпропілену з поліетиленом. Він призначений для зіставлення тканин та/або їх лігування. Більше інформації про монофолімаєтни..