Каталог продуктів

Стентування, ангіопластика

 Периферична балонорозширююча стент-система Visi-Pro™ (Medtronic)

Периферична балонорозширююча стент-система Visi-Pro™ (Medtronic...

VisiPro™ – це система для стентування периферичних судин з балонорозширюваним стентом. Метою стентування є збільшення та збереження діаметра просвіту артерії. Більше інформації про особливості балонорозширюваного стенту VisiPro™ (Medtron..
Cаморозкривний периферичний стент Protégé™ GPS™ (Medtronic)

Cаморозкривний периферичний стент Protégé™ GPS™ (Medtronic)

Protégé™ GPS™ – це саморозкривний периферичний стент, з системою розгортання EX. P. R. T., що запобігає передчасному "вискакуванню" стента та забезпечує точний контроль установки. Більше подробиць про саморозкривний нітинол..
Саморозкривний периферичний стент EverFlex™ з системою доставки Entrust (Medtronic)

Саморозкривний периферичний стент EverFlex™ з системою доставки ...

EverFlex™ – це периферичний саморозкривний стент з нитиніловим покриттям із системою доставки Entrust від Medtronic, який призначений для збільшення та збереження діаметра просвіту артерій у пацієнтів з атеросклеротичним захворюванням. Більше ..
Стент-система периферична, що саморозкривається Protégé™ EverFlex™

Стент-система периферична, що саморозкривається Protégé™ EverFle...

Protégé™ EverFlex™ – це периферичний нітиноловий стент, що саморозкривається, зі спіральною сітчастою конструкцією, яка збільшує гнучкість стента та його прилягання до стінок судини. Більше подробиць про саморозкривний сте..
Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Admiral™ (Medtronic)

Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Admiral™ (Medtr...

IN.PACT™ Admiral™ – це периферичний балонний катетер з лікарським покриттям, що фізично розширює просвіт судини шляхом черезшкірної транслюмінальної ангіопластики. Катетер має лікарське покриття, що знижує проліферативну відповідь, виклик..
Балонний катетер Admiral™ Xtreme™ (Medtronic)

Балонний катетер Admiral™ Xtreme™ (Medtronic)

Admiral™ Xtreme™ – це периферичний катетер, що розроблений для балонної черезшкірної транслюмінальної ангіопластики пацієнтів з обструктивним ураженням периферичних артерій. Більш детальну інформацію про катетер Admiral™ Xtreme&tra..
Периферичний катетер Pacific Plus™ (Medtronic)

Периферичний катетер Pacific Plus™ (Medtronic)

Периферичний катетер Pacific Plus™ – це балонний катетер із системою доставки OTW, який призначений для черезшкірної транслюмінальної ангіопластики (ЧТА) стенозованих сегментів судин. Більше подробиць про периферичний катетер Pacific Plus (Med..
Периферичний балонний катетер Amphirion™ Deep (Medtronic)

Периферичний балонний катетер Amphirion™ Deep (Medtronic)

Периферичний балонний катетер Amphirion Deep™ – це катетер з системою доставки по провіднику (Over the wire), що призначений для черезшкірної транслюмінальної ангіопластики дрібних периферичних артерій. Більше подробиць про балонний катетер Am..
Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Pacific™ (Medtronic)

Балонний катетер з лікарським покриттям IN.PACT™ Pacific™ (Medtr...

Катетер IN.PACT Pacific – це периферичний балонний катетер з лікарським покриттям Паклітаксел на системі доставки OTW. Балонний катетер розширює просвіт судини, а лікарське покриття мінімізує проліферативну реакцію, викликану рестенозом. Більше інфо..
Система венозного стента Abre

Система венозного стента Abre

Abre – це система венозного стенту, що саморозкривається, створена американською корпорацією Medtronic для лікування захворювань глибоких вен. Її перевагами є наявність широкої розмірної лінійки стентів та єдиної системи доставки 9F, яка дозволяє пол..