Каталог продуктів

Стенти

Щорічно серцево-судинні захворювання забирають близько 17,9 мільйона життів, свідчать дані ВООЗ. 67% від усіх смертей в Україні трапляються від серцево-судинних хвороб.

Головна проблема при цьому – порушення прохідності коронарних артерій внаслідок наявності атеросклеротичних бляшок у їх просвіті. Закорковування артерій серця, мозку, легень або нирок різко зменшує в них кровотік і призводить до загибелі самого органу. 

Унікальне рішення для відновлення прохідності судини, наприклад, при інфаркті міокарда – встановлення коронарного стента.

Стентування – це процедура відновлення нормального кровотоку у звужених або блокованих артеріях за допомогою стенту.

Серцевий стент – це маленький трубчастий металевий або пластиковий пристрій, який використовується в інтервенційній кардіології для відновлення нормального кровопостачання до серцевого м'яза. Його застосовують при лікуванні коронарних артерій, які можуть бути стиснуті або звужені внаслідок атеросклерозу (відкладення жирових бляшок).

Процедура стентування виглядає наступним чином:

  • Катетеризація: лікар вводить тонкий гнучкий катетер через артеріальний доступ, зазвичай через судину в нозі чи руці та направляє його до ураженої коронарної артерії під контролем рентгенівських зображень.
  • Розширення балоном: коли катетер досягає місця стенозу (звуження) або блокування, на кінці катетера розгортається балон. цей балон розширює стиснену частину артерії, відновлюючи нормальний кровотік.
  • Встановлення стента: після розширення артерії балоном, коронарний стент, який розташований на кінці катетера, розгортається та залишається у відкритому стані в артерії. Стент в серці служить як опора для стінок артерії, утримуючи їх від повторного звуження.
  • Фіксація: стент фіксується на місці, а потім катетер видаляється. Артерія тепер залишається розширеною, і стент допомагає підтримувати її пропускну спроможність для крові.

Яка тривалість служби стента?

Все залежить від його типу, матеріалу та умов використання. Серцеві імпланти розраховані на максимально довгий термін.

Як стент впливає на повсякденне життя?

Відчутні результати фіксуються вже в перші години після встановлення коронарних стентів. Заткнена раніше судина починає активно доставляти кисень і поживні речовини до ділянок серця. Це супроводжується полегшенням загального стану, зменшенням болю або задишки.

Через декілька днів після проведення маніпуляції пацієнту можна повертатися до свого звичайного активного життя.

  • Лікування та медичний супровід: дотримання лікувального курсу та регулярні візити до лікаря для контролю серцево-судинного стану.
  • Фізична активність: можливо, буде рекомендовано здійснювати фізичні вправи за вказівкою лікаря, уникаючи надмірного фізичного навантаження.
  • Харчування: збалансована дієта з низьким вмістом солі та насичених жирів сприяє здоров'ю серця.
  • Контроль ваги та споживання алкоголю: важливо утримувати здорову вагу та обмежувати вживання алкоголю.

Отримати відповіді на найчастіші запитання про процедуру стентування можна тут 

Наша команда фахівців завжди готова надати вам експертну консультацію та підтримку при виборі оптимального стента для вашого випадку.

Дізнатись ціну стента для серця можна зателефонувавши за номером 0 800 402 400 або написавши на пошту info@cor-medical.ua 

 

Стент Resolute Integrity™ з лікувальним покриттям

Стент Resolute Integrity™ з лікувальним покриттям

Resolute Integrity™ – стент від американської корпорації Medtronic, призначений для відновлення просвіту коронарних судин. Завдяки інноваційній технології, він легше проходить крізь звивисті ділянки судин, вузькі та кальцифіковані ураження. Пок..
Стент Resolute Onyx™ з лікувальним покриттям

Стент Resolute Onyx™ з лікувальним покриттям

Resolute Onyx™ – це стент від американської корпорації Medtronic, створений для відновлення просвіту коронарних судин. Його особливістю є наявність лікувального покриття з зотаролімусом та низки унікальних характеристик, за рахунок яких стент і..
Коронарна стент-система з лікувальним покриттям Onyx TruStar (Medtronic)

Коронарна стент-система з лікувальним покриттям Onyx TruStar (Me...

Onyx TruStar – це стент від американської корпорації Medtronic, що призначений для коронарного стентування, тобто розширення та відкриття стиснутих або блокованих артерій у серці. Він має унікальне покриття лікувальним препаратом, що допомагає запобі..
Коронарна система з покриттям (зотаролімус) Onyx TruCor (Medtronic)

Коронарна система з покриттям (зотаролімус) Onyx TruCor (Medtron...

Onyx TruCor – це стент з лікувальним покриттям зотаролімус, створений для черезшкірного коронарного втручання. Стент відрізняється своєю конструкцією, що надає неперевершену гнучкість та зручність доставлення, адже він оснащений інноваційною технолог..