Каталог продуктів

Ендоваскулярне лікування сонних артерій

Звуження сонних артерій спостерігається при атеросклерозі — хронічному захворюванні, що уражає всі артерії. Атеросклероз проявляється утворенням атеросклеротичних бляшок на внутрішніх стінках артерій.

Це утворення з холестерину, кальцію та фіброзної тканини. Вони поступово збільшуються у розмірах і унеможливлюють тік крові артеріями. Якщо бляшка утворилась в сонній артерії, то вона буде порушувати процес мозкового кровообігу.

Стентування сонної артерії — процедура встановлення тонкої конструкції з дроту, що має циліндричну форму в (просвіт) звужену судину.

Конструкція — каркас для стенту.

Стент встановлюють в артерію, яку попередньо розширили каркасом для стенту.

Сонна артерія починається в грудній порожнині: права — з плечоголовного стовбура, ліва — з дуги аорти.

У зоні шиї вони розгалужуються на внутрішні й зовнішні сонні артерії. Зовнішні — постачають кров в м’які тканини голови. Внутрішні — постачають кров в головний мозок. Виникнення бляшок на стінках внутрішніх сонних артерій небезпечне явище. Бляшки — основні місця формування тромбів. Тромб може перекрити просвіт артерії повністю, що призведе до ішемічного інсульту або тромбоемболії. Це такий стан, коли тромб відривається від місця свого утворення, потрапляє до циркулюючої крові і може закупорити артерії головного мозку. Якщо він закупорить артерію малого калібру, то виникне транзиторна ішемічна атака.

Є декілька варіантів лікування захворювання сонних артерій. Один з них — каротидне стентування

Каротидний саморозкривний стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидний саморозкривний стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидний стент Protégé™ RX™ – це нітиноловий саморозкривний стент, який спеціально розроблений відповідно до анатомії сонних артерій. Стент Protégé™ RX™ гарантує контроль та точність позиціонуванн..
Пристрій для профілактики емболії SpiderFX™ (Medtronic)

Пристрій для профілактики емболії SpiderFX™ (Medtronic)

SpiderFX™ (Medtronic) це система захисту від емболії, яка призначена для захоплення та видалення емболів, що відірвалися під час інтервенційних процедур в судинах. Пристрій SpiderFX™ сумісний із провідниками 0,014 та 0,018, для проходження чер..
Система проксимального захисту від емболії Mo.Ma Ultra™ (Medtronic)

Система проксимального захисту від емболії Mo.Ma Ultra™ (Medtron...

Система церебрального захисту Mo.Ma Ultra™ (Medtronic) – це пристрій з двома балонами для захисту та контролю мозкового кровообігу під час хірургічного втручання. Відокремлює зону ураження та попереджає емболізацію дистальних відділів. Більше ..