Каталог продуктов

Лечение сонных артерий

Звуження сонних артерій спостерігається при атеросклерозі — хронічному захворюванні, що уражає всі артерії. Атеросклероз проявляється утворенням атеросклеротичних бляшок на внутрішніх стінках артерій.

Це утворення з холестерину, кальцію та фіброзної тканини. Вони поступово збільшуються у розмірах і унеможливлюють тік крові артеріями. Якщо бляшка утворилась в сонній артерії, то вона буде порушувати процес мозкового кровообігу.

Стентування сонної артерії — процедура встановлення тонкої конструкції з дроту, що має циліндричну форму в (просвіт) звужену судину.

Конструкція — каркас для стенту.

Стент встановлюють в артерію, яку попередньо розширили каркасом для стенту.

Сонна артерія починається в грудній порожнині: права — з плечоголовного стовбура, ліва — з дуги аорти.

У зоні шиї вони розгалужуються на внутрішні й зовнішні сонні артерії. Зовнішні — постачають кров в м’які тканини голови. Внутрішні — постачають кров в головний мозок. Виникнення бляшок на стінках внутрішніх сонних артерій небезпечне явище. Бляшки — основні місця формування тромбів. Тромб може перекрити просвіт артерії повністю, що призведе до ішемічного інсульту або тромбоемболії. Це такий стан, коли тромб відривається від місця свого утворення, потрапляє до циркулюючої крові і може закупорити артерії головного мозку. Якщо він закупорить артерію малого калібру, то виникне транзиторна ішемічна атака.

Є декілька варіантів лікування захворювання сонних артерій. Один з них — каротидне стентування

Каротидный самораскрывающийся стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидный самораскрывающийся стент Protégé™ RX™ (Medtronic)

Каротидный стент Protégé™ RX™ – представляет собой самораскрывающийся нитиноловый стент, специально разработанный в соответствии с анатомией сонных артерий. Стент гарантирует контроль и точность позиционирования при хирургич..
Устройство для профилактики эмболии SpiderFX™ (Medtronic)

Устройство для профилактики эмболии SpiderFX™ (Medtronic)

SpiderFX™ (Medtronic) – это система защиты от эмболии, которая предназначена для захвата и удаления эмболов, оторвавшихся во время интервенционных процедур в сосудах. Устройство SpiderFX™ совместимо с проводниками 0,014 и 0,018 для прох..
Система проксимальной защиты от эмболии Mo.Ma Ultra™ (Medtronic)

Система проксимальной защиты от эмболии Mo.Ma Ultra™ (Medtronic)

Система церебральной защиты Mo.Ma Ultra™ (Medtronic) – это устройство с двумя баллонами для защиты и контроля мозгового кровообращения во время хирургического вмешательства. Отделяет зону поражения и предупреждает дистальную эмболию. Более дет..