Каталог продуктів

Тактична медицина

У сучасному світі існують загрози та надзвичайні ситуації, що можуть виникнути в будь-який момент повсякденного життя: аварії, ДТП, природні катастрофи чи навіть нещасні випадки вдома. В цих ситуаціях знання та вміння використовувати товари для тактичної медицини можуть врятувати життя та зменшити тяжкість травм.

Тактична медицина – це галузь медицини, яка спеціалізується на наданні медичної допомоги в умовах бойового середовища або інших екстремальних ситуацій, де може бути високий ризик для життя та здоров'я. 

Кровотеча є однією з найпоширеніших причин смерті в умовах війни. У таких екстремальних обставинах кожна секунда має велике значення, і ефективне зупинення кровотечі може врятувати життя поранених. Зі 100% загиблих на полі бою, близько 70% втрачають життя саме через неконтрольовану критичну кровотечу, за статистикою НАТО. 

Під час зупинки кровотечі кожна хвилина важлива, адже організм людини може перенести  без загальних ускладнень втрату лише 0,5 л крові. Втрата 1 л крові вже є небезпечною, а понад 1 л – загрожує життю. Якщо втрачено понад 2 л крові, то зберегти життя можливо лише за умови невідкладного переливання крові та кровозамінників. Отже, будь-яку кровотечу необхідно терміново зупинити. 

Саме тому в умовах війни кровоспинний джгут має бути не лише у кожного військового, а й цивільного. З початком бойових дій в Україні спостерігається дефіцит якісних та простих у використанні джгутів. Саме тому команда COR-Medical вирішила розробити власний тактичний джгут COR-Еx.

Кровоспинний джгут – це важливий медичний інструмент, який використовується для зупинки кровотечі. Ось деякі загальні вимоги до кровоспинного джгута:

Матеріал: Кровоспинний джгут може бути виготовлений із гуми, текстилю чи інших міцних і еластичних матеріалів. Головне, щоб матеріал був невеликий, міцний і здатний затиснути судини.

Зазначимо, що COR-Еx підходить для використання в екстремальних погодних умовах (від -50 до +50 градусів Цельсія)

Ширина: Ширина джгута також має значення. Зазвичай вона повинна бути достатньою, щоб забезпечити ефективний тиск на судини, але не такою великою, щоб спричиняти додаткові ушкодження.

Закріплення: Кровоспинний джгут повинен мати механізм фіксації, який дозволяє легко затягувати його і надійно закріплювати на місці. Це може бути застібка, застібка-липучка або інший зручний засіб. 

Конструкція кровоспинного джгута COR-Medical дає можливість накласти його навіть однією рукою. Швидкість накладання складає до 10 секунд.

Легкість транспортування: Кровоспинний джгут має бути компактним і легким для транспортування, особливо якщо він використовується в надзвичайних ситуаціях або перевозиться рятувальниками чи медичними працівниками.

На сайті COR-MEDICAL.UA в розділі Тактична медицина Ви також знайдете підсумок-аптечку тактичну

Підсумок для тактичної аптечки розроблений для можливості швидкого надання першої домедичної допомоги при пораненнях та переломах. Це перша і єдина медична сумка, яка має вбудовану шину-лонгет та повністю адаптована під алгоритм надання домедичної допомоги на полі бою MARCH, забезпечуючи прискорений доступ до компонентів аптечки та їх розміщення відповідно до етапів алгоритму.

Алгоритм MARCH – це систематичний підхід, що допомагає медичному персоналу та особам, що знаходяться в екстремальних умовах, організовано та швидко реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечити ефективну допомогу пораненим.

M – Massive bleeding (масивна кровотеча) Зупинка будь-якої масивної кровотечі. Це охоплює також використання тактичних джгутів, або інших засобів для зупинки кровотечі.

A – Airway (дихальні шляхи) Оцінка дихальних шляхів. Якщо поранений має проблеми з диханням, може знадобитися проведення процедур для відновлення дихальних шляхів.

R – Respiration (дихання) Оцінка дихання пораненого. За необхідності може знадобитися проведення штучної вентиляції легень.

C – Circulation (кровообіг) При втраті великої кількості крові, необхідно надати допомогу для підтримки кровообігу.

H – Hypothermia (гіпотермія) Уникнення гіпотермії поранених. Це важливо, оскільки гіпотермія може погіршити стан пораненого. Забезпечення теплового комфорту, використання тепловідбивальних матеріалів — все це може бути включено в заходи запобігання гіпотермії.

Вимоги до підсумка тактичної аптечки:

  • Компактність та легкість. Для зручності перенесення.
  • Стійкість до вологи та механічних впливів: підсумок повинен бути водонепроникним для збереження медичних засобів у сухості.
  • Швидкий доступ: Забезпечення швидкого та легкого доступу до медичних засобів в умовах надзвичайних ситуацій. Механізми швидкого відкриття та легкодоступні кишені допомагають у цьому.
  • Організований вміст: Вміст в загальновійськовій аптечці має бути організованим таким чином, щоб можна було легко і швидко знайти необхідний засіб в критичний момент. Використання внутрішніх кишень, липучок, або еластичних стрічок для фіксації предметів сприяє порядку та організації.
  • Можливість кріплення до спорядження: Підсумок для тактичної аптечки повинен мати системи кріплення, що дозволяють його легко прикріплювати до тактичного рюкзака, поясу або бойового жилета.

Аптечка має бути у кожного! Для надання першої медичної допомоги важливі швидкість та функціональність аптечки. З початком бойових дій виник гострий дефіцит в аптечках, які б могли задовольнити вище вказані вимоги. Саме тому COR-Medical почали відшивати підсумок для тактичної аптечки COR-Kit на власному виробництві. Унікальність підсумку COR-Kit полягає у вшитій шині-лонгет. Сумка швидкого доступу COR-Kit стане в нагоді не тільки військовим, а й цивільним, в тому числі туристам, будівельникам, водіям, медикам та поліціянтам.Підсумок-аптечка тактична

Підсумок-аптечка тактична

Тактичний підсумок COR-KIT – це перший і єдиний у світі індивідуальний підсумок для зберігання засобів першої медичної допомоги з вбудованою шиною-лангетою. Підсумок для військових йде в комплекті з багатофункціональною коробкою. Детальніше читайте ..
Джгут кровоспинний CorEx

Джгут кровоспинний CorEx

CorEx – це кровоспинний пристрій призначений для тимчасової зупинки кровотеч кінцівок. Створений медиками та технологами з урахуванням особливостей надання першої медичної допомоги поза медичною установою. Більше подробиць про особливості кровоспинн..