Каталог продуктів

Інтервенційна кардіологія

 

 

Стенти

Всі товари

Щорічно серцево-судинні захворювання забирають близько 17,9 мільйона життів, свідчать дані ВООЗ. 67% від усіх смертей в Україні трапляються від серцево-судинних хвороб.

Головна проблема при цьому – порушення прохідності коронарних артерій внаслідок наявності атеросклеротичних бляшок у їх просвіті. Закорковування артерій серця, мозку, легень або нирок різко зменшує в них кровотік і призводить до загибелі самого органу. 

Унікальне рішення для відновлення прохідності судини, наприклад, при інфаркті міокарда – встановлення коронарного стента.

Стентування – це процедура відновлення нормального кровотоку у звужених або блокованих артеріях за допомогою стенту.

Серцевий стент – це маленький трубчастий металевий або пластиковий пристрій, який використовується в інтервенційній кардіології для відновлення нормального кровопостачання до серцевого м'яза. Його застосовують при лікуванні коронарних артерій, які можуть бути стиснуті або звужені внаслідок атеросклерозу (відкладення жирових бляшок).

Процедура стентування виглядає наступним чином:

 • Катетеризація: лікар вводить тонкий гнучкий катетер через артеріальний доступ, зазвичай через судину в нозі чи руці та направляє його до ураженої коронарної артерії під контролем рентгенівських зображень.
 • Розширення балоном: коли катетер досягає місця стенозу (звуження) або блокування, на кінці катетера розгортається балон. цей балон розширює стиснену частину артерії, відновлюючи нормальний кровотік.
 • Встановлення стента: після розширення артерії балоном, коронарний стент, який розташований на кінці катетера, розгортається та залишається у відкритому стані в артерії. Стент в серці служить як опора для стінок артерії, утримуючи їх від повторного звуження.
 • Фіксація: стент фіксується на місці, а потім катетер видаляється. Артерія тепер залишається розширеною, і стент допомагає підтримувати її пропускну спроможність для крові.

Яка тривалість служби стента?

Все залежить від його типу, матеріалу та умов використання. Серцеві імпланти розраховані на максимально довгий термін.

Як стент впливає на повсякденне життя?

Відчутні результати фіксуються вже в перші години після встановлення коронарних стентів. Заткнена раніше судина починає активно доставляти кисень і поживні речовини до ділянок серця. Це супроводжується полегшенням загального стану, зменшенням болю або задишки.

Через декілька днів після проведення маніпуляції пацієнту можна повертатися до свого звичайного активного життя.

 • Лікування та медичний супровід: дотримання лікувального курсу та регулярні візити до лікаря для контролю серцево-судинного стану.
 • Фізична активність: можливо, буде рекомендовано здійснювати фізичні вправи за вказівкою лікаря, уникаючи надмірного фізичного навантаження.
 • Харчування: збалансована дієта з низьким вмістом солі та насичених жирів сприяє здоров'ю серця.
 • Контроль ваги та споживання алкоголю: важливо утримувати здорову вагу та обмежувати вживання алкоголю.

Отримати відповіді на найчастіші запитання про процедуру стентування можна тут 

Наша команда фахівців завжди готова надати вам експертну консультацію та підтримку при виборі оптимального стента для вашого випадку.

Дізнатись ціну стента для серця можна зателефонувавши за номером 0 800 402 400 або написавши на пошту info@cor-medical.ua 

 

Балони

Всі товари

Балони використовують під час процедури ангіопластики:

 • через трубку в артерію на зап'ясті (чи в нозі) під місцевою анестезією, всередину звуженної корнарної артерії просовується тонкий коронарний провідник
 • катетер з балоном поміщується на провідник і направляється до звуження/закупорки;
 • балон надувається, щоб притиснути бляшку до стінки артерії, а потім спускається, очищуючи шлях, щоб забезпечити нормальний тік крові судиною;
 • балон видаляється так само, як і встановлюється, а область втручання захищається імплантуванням стенту.

 

Аспіраційний катетер

Одним з методів лікування емболії та, зокрема, видалення тромбів через центральне та периферичне сосудинне русло.

Аспірація тромбів досить простий метод, який виконується під час черезшкірного втручання та допомагає покращити кровотік. 

Її виконують за допомогою ручного аспіраційного катетера. Можливо з додатковим введенням нітратів або антикоагулянтів. 

Імплантацію стентів лікарі вважають кращим доповненням до аспірації, а його тип вибирють на власний розсуд. 

Детальніше про катетери для аспірації тромбів та емболів читайте далі.