Product catalog

Transpedicular spine fixation systems

Транспедикулярна фіксація хребта (ТФХ) забезпечує правильне і швидке зрощування кісток, не дозволяючи їм зміщуватися в процесі реабілітації. Системи для ТФХ використовуються для стабілізації сегментів хребта і блокування їх зайвої рухомості. 

Детальніше про них читайте далі. 

CD HORIZON SOLERA 4.75

CD HORIZON SOLERA 4.75

Спінальна система CD Horizon Solera 4.75 використовується для задньої фіксації хребта. Перевагами цієї системи є: покращений інструментарій, зручний у використанні; голівка полі-гвинти зроблена зі сплаву кобальт-хрому; система має низький профіл..
CD HORIZON LEGACY 5.5

CD HORIZON LEGACY 5.5

Спінальна система CD HORIZON LEGACY 5.5 для ТФХ призначена для задньої фіксації хребта грудного, поперекового, крижового відділів. Перевагами цієї системи є: ефективність (введення гайок з "заплющеними очима" — за рахунок реверсної різьби (різьба..
Spinal System CD Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screws (Medtronic)

Spinal System CD Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screws (Medtroni...

The Horizon LEGACY 5.5 Fenestrated Screw is a spinal system designed to stabilize the thoracic, transverse and sacral spine. ..
CD HORIZON® LEGACY 5.5 Iliac Fixation

CD HORIZON® LEGACY 5.5 Iliac Fixation

CD HORIZON Legacy lliac система для транспедикулярної фіксації хребта, що використовується для предназначена для установки клубових тазових гвинтів і має такі показання до встановлення: перекривлення тазових кісток; порушення коронарного та сагітального д..