Product catalog

Artificial Circulation and ECMO

Кардіохірургічні канюлі

Кардіохірургічні канюлі

Канюля — порожниста трубка з тупим кінцем, призначена для введення в організм лікарських або рентгеноконтрастних речовин, відновлення провідності дихальних шляхів, видалення рідин із порожнин тіла, а також для анатомічних, патологоанатомічних і лабор..
Оксигенатор та кардіовенозний резервуар

Оксигенатор та кардіовенозний резервуар

Оксигенатор — медичний прилад для кисневого та CO₂ обміну в крові пацієнта та екстракорпорального насичення під час хірургічних процедур, які потребують тимчасової перерви або припинення кровотоку в організмі в цілому, у хворому органі чи великій суд..
Оксигенатор Pixie із магістралями для дітей — з біопокриттям Balance™

Оксигенатор Pixie із магістралями для дітей — з біопокриттям Bal...

Оксигенатор Pixie з магістралями для дітей використовують для оксигенації крові і видалення з неї вуглекислого газу, а також для нагріву або охолодження крові при стандартних процедурах екстракорпорального кровообігу. Він забезпечує оптимальну продуктивніс..
Femoral cannulas Medtronic

Femoral cannulas Medtronic

The transfemoral access cannulas are intended for artificial blood circulation with femoral cannulation (e.g., for minimally invasive access interventions) as well as for extracorporeal membrane oxygenation. Medtronic's Bio-Medicus cannulas with thin, rein..