Product catalog

Annuloplasty rings

Анулопластика — хірургічна операція зі зменшення обхвату фіброзного кільця серця шляхом гофрування швами; застосовується при мітральній недостатності з вираженою дилатацією серця. 

Для реконструкції та/або корекції патологічних трьохстулкових та мітральних клапанів використовують анулопластичні кільця, детальніше про них далі.

Annuloplasty Ring Contour 3D™

Annuloplasty Ring Contour 3D™

Анулопластичне кільце Contour 3D™ використовується для реконструкції та / або корекції патологічних трьохстулкових клапанів. Це трикуспідальні жорсткі кільця, що мають анатомічну тривимірно-асиметричну форму. Кільце для анулопластики Contour 3D&tra..
Annuloplasty Ring and Band CG Future™

Annuloplasty Ring and Band CG Future™

Кільце для анулопластики Medtronic CG Future® Annuloplasty Ring Model 638R та напівкільце для анулопластики Medtronic CG Future® Annuloplasty Band Model 638B використовуються для реконструкції та / або ремоделювання патології мітрального клапану. Н..
Mitral annuloplasty ring Profile 3D®

Mitral annuloplasty ring Profile 3D®

Анулопластичне кільце Profile 3D™ призначене для реконструкції та корекції патологічних мітральних клапанів (ішемічній мітральній регургітації, дилатаційній кардіоміопатії). Кільце для анулопластики складається з титанового осердя, опресованого сил..