Product catalog

Equipment and consumables for blood preparation and processing

Донації мають відбуватись швидко та комфортно для медичного персоналу та донорів, тому обладнання для трансфузіології має бути зручним, простим і безпечним у користуванні. Дана продукція призначена для контролю, моніторингу всього процесу забору крові, запаювання магістралей, центрифугування, редукції патогенів крові і т.д. 

Детальніше про ваги, автоматизовану систему обробки донорської крові, систему редукції патогенів, систему аферезу, автоматичний екстрактор та інше обладнання для заготівлі та обробки крові читайте нижче.

 

Reveos® Automated Blood Processing System

Reveos® Automated Blood Processing System

Automation can improve operations and deliver impressive benefits to your blood center. The Reveos system is an easy-to-use platform that automates and integrates the manual steps of whole blood processing: from start to finish, whole blood to platelet c..
T-RAC II

T-RAC II

The T-RAC II device is a combination scale and mixer that standardizes the whole blood collection process. User-friendly features combined with advanced technology make the T-RAC II device easy to operate. Compact, lightweight and sturdy, the device is sui..
Handheld Tubing Sealer T-SEAL Mobile (Terumo)

Handheld Tubing Sealer T-SEAL Mobile (Terumo)

T-SEAL Mobile — повністю автоматизована система, яка використовується для герметизації ПВХ та EVA магістралей. Компактний, легкий та надійний пристрій можна використовувати будь-де в центрі крові або лабораторії, де необхідно зробити запаювання в той..
T-SEAL

T-SEAL

Стаціонарний запаювач T-SEAL — запаювач магістралей, розроблений для швидкої та надійної роботи та найкращої сегментації для найвибагливіших клієнтів. Підходить для запаювання трубок в донаційній кімнаті і за її межами, а саме: для підготовки крові на виро..
Mirasol® Pathogen Reduction Technology (PRT) System

Mirasol® Pathogen Reduction Technology (PRT) System

Система редукції патогенів Mirasol з технологією пригамовування патогенів для тромбоцитів, плазми і цільної крові (еритроцитної маси). Переваги: забезпечення підвищеної безпеки перевірки патогенів (HIV, HIB, HCV); знижує ризик трансфузій бактеріаль..
TSCD®-II Sterile Tubing Welder

TSCD®-II Sterile Tubing Welder

Designed for quality, reliability and flexibility, the TSCD-II welder is a next-generation, closed-system device that can be used to connect polyvinyl chloride (PVC) tubing in any combination of wet and dry. Maintains a closed system Joins any combination ..
Trima Accel® Automated Blood Collection System

Trima Accel® Automated Blood Collection System

Система Trima Accel — провідна платформа для збору тромбоцитів, еритроцитів і плазми. Тільки ця система збирає будь-який компонент у будь-якій комбінації. Система Trima Accel забезпечує гнучкість, спрощує хід операції і забезпечує максимальну ефективність ..
TOMEs — Operational Medical Equipment Software

TOMEs — Operational Medical Equipment Software

Апаратне забезпечення системи обробки і збору данних TOMEs — це оперативне програмне забезпечення для медичного обладнання. TOMEs (програмне забезпечення для медичного обладнання Terumo) — потужна система передачі даних і управління операційними даними. Во..
Багатофункціональний ручний інструмент

Багатофункціональний ручний інструмент

Багатофункціональний ручний інструмент — ручний медичний інструмент, який використовується для видавлювання крові (та змішування з антикоагулянтом), герметизації, відрізання ПВХ магістралей.Переваги:ергономічність дизайну (загальна металічна поверхня, ручк..