Клапановмісний кондуїт Open Pivot

Аортальний імплантат з клапаном (AVG) Open Pivot – клапановмісний кондуїт, призначений для протезування висхідної аорти. Містить механічний клапан серця, поєднаний із синтетичним протезом судини довжиною 12 см. Розроблений корпорацією Medtronic для максимально простої імплантації та довговічності експлуатації.

Аортальний імплантат з клапаном (AVG) Medtronic Open Pivot поєднує протез аортального клапана Medtronic Open Pivot з тканим судинним імплантатом з подвійного велюру Hemashield.

Кільце і стулки клапанів серця Medtronic Open Pivot виготовлені з піролітичного вуглецю. Шовна манжета виготовлена ​​з титану та поліефірної тканини. Тканий судинний імплантат виготовлений з подвійного велюру Hemashield, імпрегнованого колагеном високого ступеня очистки.

Показання до застосування аортального імплантату з клапаном Open Pivot: пошкоджений або неправильно функціонуючий аортальний клапан з аневризмою або оклюзійною хворобою аорти, коли необхідна заміна клапана і заміна або відновлення аорти. Даний пристрій також можна використовувати для заміни раніше імплантованого протеза клапана серця та каналу.

Основні переваги аортального імплантату з клапаном (AVG) Open Pivot:

 • Полегшений процес імплантації:
  • відсутність переходів і складок забезпечує легкий анастомоз в будь-якому місці імплантації;
  • більший внутрішній діаметр імплантації зменшує напругу на коронарний анастомоз;
  • клапан, що обертається, забезпечує оптимальне розташування стулки.
 • Механічний протез серцевого клапана Open Pivot – найтихіший з усіх, які зараз представлені на ринку, і надійний та безпечний в експлуатації:
  • відсутність поглиблень або порожнин у зоні кільця запобігає формуванню тромбів;
  • тривале пасивне вимивання гарантує м’яке видалення червоних кров’яних клітин, низький рівень гемолізу і тромбоемболічних випадків;
  • унікальна вісь хитання забезпечує рух стулок, що відповідають за фізіологічні потреби та поліпшену гемодинамічну роботу;
  • м’яке, гнучке зшиваюче кільце з двох шарів подвійного велюру з додаванням поліестеру сприяє оптимальній установці клапана і накладанню швів.

Характеристики аортального імплантату з клапаном  (AVG) Open Pivot

 • Устя та стулки

Устя виготовлено з 100 % піролітичного вуглецю. Стулки виготовлені з графіту, імпрегнованого вольфрамом (20 %) для рентген-контрастності і покритого піролитичним вуглецем. Максимальний кут відкриття стулок становить 85°, хід стулки – 60° для клапанів всіх розмірів. Мала висота профілю протеза досягається за рахунок двостулкової конструкції та розташування осі повороту стулок повністю в тілі кільця устя. Дана конструкція зводить до мінімуму загальну висоту клапана. Рух стулок обмежується поворотними напрямними, розташованими на внутрішній поверхні кільця устя. Стулки плавно рухаються в межах, обмежених напрямними. В області поворотної осі відсутні западини або порожнини. AVG можна повернути при імплантації для надання оптимальної орієнтації стулок. Підсилювальне кільце, стопорні кільця і стопори, що оточують устя з піролітичного вуглецю, виготовлені з титану для додаткової міцності та рентген-контрастності.

 • Шовна манжета

Шовна манжета AVG виготовлена ​​з подвійного поліефірного велюру. На манжетку нанесені маркери, що допомагають рівномірно розподіляти шви навколо кільця клапана.

 • Судинний імплантат

Тканий судинний імплантат з подвійного велюру Hemashield є тканим судинним поліефірним імплантатом з подвійного велюру, імпрегнованого колагеном високого ступеня очистки. Він зводить до мінімуму кровотечу на імплантаті й таким чином усуває стадію операційної попередньої коагуляції, включаючи обтяжуючі процедури з автоклавом. Колаген поступово поглинається в тілі пацієнта. Імплантат містить також гліцерин в якості пом’якшувального засобу.

Клінічний досвід використання аортального імплантату (AVG) з клапаном Open Pivot

Проспективно рандомізовані контрольовані клінічні досліди проводилися з тканим судинним імплантатом з подвійного велюру Hemashield для заміни або відновлення артерій, пошкоджених аневризмою або оклюзією, розташованих як в торакальних, так і в абдомінальних / периферійних зонах. Дослідження проводилися у дев’яти центрах в США, до них було залучено 216 дослідних об’єктів (тестових та контрольних). Серед пацієнтів проводився фізичний огляд та КТ-сканування через 1 рік після операції. Про несприятливі прояви, пов’язані з імплантатом, не повідомляв жоден з дослідників.

Протипоказання: Протипоказаний пацієнтам, які не переносять антикоагулянтну терапію. Тканий судинний імплантат з подвійного велюру Hemashield не схвалений для заміни коронарної артерії.

Попередження: Не слід імплантувати пацієнтам з підтвердженою чутливістю до продуктів яловичого походження.

Розміри аортального імплантату з клапаном Medtronic Open Pivot

Якщо у вас є питання з приводу придбання клапановмісного кондуїту Open Pivot, наші менеджери завжди готові вас проконсультувати.

Телефон - 0800 402 400. Або пишіть нам на пошту info@cor-medical.com.