“O2IN” або нова ера лікування захворювань легень. Амалян анонсував розробку нової терапії

Команда COR-Medical спільно з лікарями працює над розробкою інноваційної системи оксигенації крові під назвою“O2IN”. Основна мета розробки“O2IN” зменшити рівень смертності, вивести на новий рівень лікування пацієнтів з порушеною функцією роботи легень. Основа технологія прямої венозної оксигенації крові. Унікальністю системи є можливість використання її навіть в домашніх умовах. Чому виникла така ідея і які її перспективи розповів керівник компанії “Іридіум” Тигран Амалян. 

“Сьогодні, при лікуванні хворих з порушенням роботи легень використовується методика екскорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО) – апарат перекачує і насичує киснем кров пацієнта поза його тілом. Для проведення ЕКМО необхідний спеціально навчений персонал хірургів, перфузіологів, величезна кількість обладнання, комунікацій, суміжних спеціалістів. Тобто, процедуру можна проводити лише у відділенні інтенсивної терапії, до того ж вона досить дороговартісна. “O2IN” дасть можливість безпосередньо доставляти кисень до тіла пацієнта з легеневими дисфункціями поза реанімаційним відділенням. Процедура виглядатиме як гемодіаліз – потрібна лише катетеризація вени, яку може зробити медсестра, навіть в домашніх умовах”, – розповів Амалян. 

“O2IN” підходить для лікування хронічної гіпоксемії, гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС), хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), астми, пневмонії, легеневої недостатності та інших захворювань легень, зазначив Амалян. По суті ми створюємо нову технологію, новий медичний інструмент!

Кожна з цих хвороб досить поширена, наприклад ХОЗЛ нині становить одну з основних причин захворюваності та смертності від хвороб органів дихання у світі. За статистикою ВООЗ, смертність від ХОЗЛ зростає швидше, ніж від інших поширених хвороб, за винятком СНІДу, та посідає друге місце після раку легень в структурі смертності від хвороб органів дихання. Застосування “O2IN” дозволить значно покращити якість і тривалість життя пацієнта, додав Амалян. 

На сьогодні, “O2IN” проходить тестування в одній із лікарень Києва. Якщо ваша лікарня також хоче бути серед перших користувачів інноваційної технології лікування пацієнтів з хворобами легень – пишіть на пошту info@cor-medical.com або телефонуйте 0800 402 400.