KYPHON Balloon Kyphoplasty

KYPHON Balloon Kyphoplasty — використовується для малоінвазивних процедур, призначених для відновлення переломів компресії хребців (VCF) за рахунок зменшення та стабілізації перелому. Являє собою введення під контролем ЕОП, балон с контрастом в зламану кістку, щоб створити простір, а потім заповнити його цементом Tecres.

Кіфопластика дає можливість:

  • Істотно зменшити інтенсивність больових відчуттів, які локалізуються в області спини, або повністю припинити їх;
  • Відновити нормальну поставу пацієнта і фізіологічні вигини його хребта;
  • Запобігти подальшому розвиток «просідання» зламаного хребця і, як наслідок, зупинити прогресування деформації хребетного стовпа і запобігти появі проблем, пов'язаних з цим порушенням у віддаленому періоді.

 

Дане хірургічне втручання слід розглядати як методику вибору (найкращу з можливих варіантів) для лікування пацієнтів, які страждають від больових відчуттів в області спини, внаслідок компресійного перелому хребців.

Операція виконується під місцевою анестезією, у деяких випадках під легким внутрішньовенним наркозом.

 

 

На відміну від вертебропластики, при кіфопластиці у тіло зламаного хребця спочатку вводиться спеціальний балон (балонна кіфопластика), який роздувається під тиском, що призводить до певного виправлення деформації й утворення в тілі хребця порожнини. Балон здувається і видаляється, а в порожнину, що утворилася, вводиться цемент.