Product catalog

Treatment of heart defects using occluders

Ліві та праві відділи нормального серця розділені між собою тонкою перетинкою.

Її дефект — отвір між камерами серця. Тиск лівих відділів серця вище, ніж правих, а тому, якщо наявний такий дефект — кров з лівого передсердя потрапляє в праве передсердя, потім в правий шлуночок і легеневу артерію. Це неприродньо і це викликає перенавантаження цих відділів серця, а у майбутньому може призвести до серцевої недостатності та аритмій. 

Симптомами дефекту серцевої перетинки є:

  • постійне відчуття втоми;
  • задишка;
  • набряки та перебої роботи серця.

Відкрите овальне вікно (невелика щілина між передсердями, що зазвичай закривається в перші місяці життя), у деяких вона може залишитись протягом життя і інколи призводить до тромбемболії. Тоді відкрите овальне вікно потребує ендоваскулярного закриття. 

Для виконання таких маніпуляцій при дефекті серцевої перетинки та відкритого овального вікна використовують оклюдери.

Оклюдери Figulla® Flex ІІ ASD та Figulla® Flex II UNI використовують для оклюзії вроджених вад серцевої перегородки.  Вони мають здатність розтягуватися / деформуватися, а потім (у серці) приймати необхідну форму. 

Ендоваскулярне втручання виконується в умовах рентгенопераційної.

Перед операцією лікар проводить УЗД серця. Під час операції не використовують апарат штучного кровообігу та не розтинають грудну клітку. 

Через прокол стегнової вени оклюдер вводиться в серцеві порожнини та під рентгеноскопічним та ехокардіографічним контролем встановлюються в лівому та правому передсердях. Дефект закривається заплаткою і не дозвляє крові з лівого передсердя потрапляти в праве. 

Детальніше про оклюдери Figulla® Flex ІІ ASD та Figulla® Flex II UNI читайте далі. 

 

 

Оклюдер для закриття міжпередсердної перегородки

Оклюдер для закриття міжпередсердної перегородки

Оклюдери Figulla® Flex ІІ ASD та Figulla® Flex II UNI використовують для оклюзії вроджених вад серцевої перегородки. Переваги: оптимізовано візерунок плетіння та зменшено матеріал на лівому диску оклюдера; нітинол покрито оксидом титану, що збільшує біосу..