Product catalog

Systems for hydrocephalus treatment

Лікворошунтуючі системи для лікування гідроцефалії

Лікворошунтуючі системи для лікування гідроцефалії

Лікворошунтуюча система для лікування гідроцефалії — пристрій (шунт; ЛШС), що імплантується в мозковий шлуночок і направляє надлишковий об'єм спинномозкової рідини (ліквору) з шлуночків мозку в черевну або інші порожнини тіла. ..
Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рідини

Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рід...

Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рідини — комплексна система, що використокується для забезпечення тимчасового відтоку спинномозкової рідини (СМР) назовні. Вона дозволяє контролювати рівень ліквору на заданому рівні, попереджує ..
Матриця для регенерації твердої мозкової оболонки (ТМО) Durepair

Матриця для регенерації твердої мозкової оболонки (ТМО) Durepair

Матриця для регенерації твердої мозкової оболонки (ТМО) Durepair необхідна у тих випадках, коли при операційному втручанні видаляється велика площа ТМО пацієнта. Для значного покращення регенерації твердої мозкової оболонки застосовується особлива матриця,..
Вентрикулярні резервуари та порти доступу

Вентрикулярні резервуари та порти доступу

Вентрикулярні резервуари та порти доступу контролюють стан спинномозкової рідини у шлуночках головного мозку при різних захворюваннях. Система складається з вентрикулярного катетера, що встановлюється у шлуночки головного мозку і з'єднується з резервуаром,..
Помпа для інтратекального введення лікарських препаратів Syncromed II

Помпа для інтратекального введення лікарських препаратів Syncrom...

Інфузійна система SynchroMed ™ II призначена для постійної інфузії препаратів та рідин, що пройшли ряд клінічних досліджень. Помпа використовується для введення лікарських перепаратів безпосередньо в спинномозковий канал.Здебільшого вона використовується д..