Каталог продуктів

Лікування геморагічного інсульту

Система для рідкої емболізації Onyx™ (Medtronic)

Система для рідкої емболізації Onyx™ (Medtronic)

Емболічна рідина Onyx™ (Medtronic) – це рідка неадгезивна емболічна рідина, що призначена для емболізації уражень периферійної судинної системи, включаючи ендопідтікання, артеріовенозні мальформації, ворітні вени, кровотечі та пухлини. Більше ..
Мікрокатетер Apollo™ зі змінним накінечником для доставки емболічної речовини Onyx™ (Medtronic)

Мікрокатетер Apollo™ зі змінним накінечником для доставки емболі...

Мікрокатетер Apollo™ для доставки емболічної речовини Onyx™ (Medtronic) – це однопросвітний катетер з отвором на кінці, призначений для супер селективної інфузії прописаних лікарем ліків, таких як емболізуючі матеріали та діагностичні мат..
Мікрокатетер Marathon™, керований струмом крові (Medtronic)

Мікрокатетер Marathon™, керований струмом крові (Medtronic)

Мікрокатетер Marathon™, керований струмом крові – це катетер з одним просвітом та отвором на кінці, розроблений для субселективної інфузії призначених лікарем лікарських препаратів, таких як емболізуючі матеріали та діагностичні матеріали, напр..
Відокремлювана спіраль Axium™ (Medtronic)

Відокремлювана спіраль Axium™ (Medtronic)

Сімейство спіралей Axium™ використовується для ендоваскулярної емболізації внутрішньочерепних аневризм, артеріовенозних мальформацій та артеріовенозних фістул. Більше інформації про емболізаційну спіраль Axium™ (Medtronic), що відокремлюється,..
Пристрій для емболізації Pipeline™ Flex із технологією Shield Technology™ (Medtronic)

Пристрій для емболізації Pipeline™ Flex із технологією Shield Te...

Пристрій для емболізації Pipeline™ Flex (Medtronic) із технологією Shield Technology™ призначений для ендоваскулярної емболізації великих та гігантських внутрішньочерепних аневризм. Shield Technology™ – запатентоване покриття, що з..
Пристрій для нейроваскулярного ремоделювання Solitaire™ AB (Medtronic)

Пристрій для нейроваскулярного ремоделювання Solitaire™ AB (Medt...

Solitaire™AB є допоміжним пристроєм, що саморозширюється, для нейроваскулярного ремоделювання, що може повністю розкриватися, у разі потреби та повністю вилучатися з цільової судини. Використовується для лікування внутрішньочерепних аневризм. Більше..
Оклюзійна балонна система HyperGlide™ та HyperForm™ (Medtronic)

Оклюзійна балонна система HyperGlide™ та HyperForm™ (Medtronic)

Оклюзійна балонна система Hyper™ (Medtronic) – це однопросвітний катетер з повною лінійкою розмірів м'яких та супер м'яких нейроваскулярних балонів для оптимального виконання нейроваскулярних процедур. Більш детально про балонні катетери Hyper..