Каталог продуктів

Системи для лікування гідроцефалії

Лікворошунтуючі системи для лікування гідроцефалії

Лікворошунтуючі системи для лікування гідроцефалії

Лікворошунтуюча система для лікування гідроцефалії — пристрій (шунт; ЛШС), що імплантується в мозковий шлуночок і направляє надлишковий об'єм спинномозкової рідини (ліквору) з шлуночків мозку в черевну або інші порожнини тіла. ..
Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рідини (Medtronic)

Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рід...

Система зовнішнього дренування та моніторингу спинномозкової рідини (Medtronic) — комплексна система, що використовується для забезпечення тимчасового відтоку спинномозкової рідини (СМР) назовні. Більше інформації про систему зовнішнього дренування ..
Матриця для відновлення твердої мозкової оболонки Durepair (Medtronic)

Матриця для відновлення твердої мозкової оболонки Durepair (Medt...

Матриця Durepair – це колагеновий імплантат, який використовується для виправлення дефектів у твердій мозковій оболонці під час нейрохірургічних операцій. Більше інформації про біологічний замінник Durepair (Medtronic) читайте нижче ↓ ..
Вентрикулярні апарати та порти доступу (Medtronic)

Вентрикулярні апарати та порти доступу (Medtronic)

Вентрикулярні резервуари та порти доступу використовуються для доступу до центральної нервової системи та для проведення інфузійної терапії. Більше інформації про вентрикулярні резервуари та порти доступу ви можете прочитати нижче ↓ ..
Помпа для інтратекального введення лікарських препаратів Syncromed II

Помпа для інтратекального введення лікарських препаратів Syncrom...

Інфузійна система SynchroMed ™ II призначена для постійної інфузії препаратів та рідин, що пройшли ряд клінічних досліджень. Помпа використовується для введення лікарських перепаратів безпосередньо в спинномозковий канал.Здебільшого вона використовується д..