Каталог продуктів

Складові лапароскопічної стійки

Світлопровідний кабель

Світлопровідний кабель

Світлопровідний кабель зав'язує світло у вузол і дозволяє ефективно підсвітити найнедоступніші деталі операційного поля. Фіброоптика — технологія трансляції світла через пучок оптичних волокон, зазвичай у них використовуються волокна діаметром 20-1..
Інсуфлятор для лапароскопії

Інсуфлятор для лапароскопії

Інсуфлятор використовується для автоматичної підтримки тиску в операційному полі (внутрішній порожнині пацієнта) при різних лапароскопічних втручаннях. Прилад забезпечує подачу вуглекислого газу в черевну порожнину в автоматичному режимі. Для нього викорис..
Джерело світла для медичної ендоскопії FlexiLux 200 LED з адаптером (Medtronic)

Джерело світла для медичної ендоскопії FlexiLux 200 LED з адапте...

Для освітлення черевної або плевральної порожнини необхідне використання джерела світла з високою інтенсивністю його подачі. Система подає світло волоконно-оптичним способом від джерела світла через лапароскоп на операційне поле з мінімальними втратами йо..
Лапараскоп (Medtronic)

Лапараскоп (Medtronic)

Лапароскоп – це медичний інструмент, який використовується в хірургії для проведення лапароскопічних (мініінвазивних) операцій. Більше інформації про лапароскопи від Medtronic ви можете прочитати нижче ↓..
Монітор (Medtronic)

Монітор (Medtronic)

Монітори для лапароскопії призначені для високоякісного відображення зображення під час операції та забезпечення зручності для хірургів та медичного персоналу. Більше інформації про монітор для лапароскопії від Medtronic ви можете прочитати нижче ↓ ..
Комплект нагрівальних шлангів для інсуфляції, багаторазовий

Комплект нагрівальних шлангів для інсуфляції, багаторазовий

Комплект нагрівальних шлангів для інсуфляції використовується для підтримання оптимальної температури рідини або газу, які постачаються до пацієнта під час хірургічних процедур. Такі шланги можуть бути призначені для багаторазового використання, що дозволя..
Камера: контролер Full HD з захопленням зображення USB, Камера Full HD з маштабуванням (Medtronic)

Камера: контролер Full HD з захопленням зображення USB, Камера F...

Камера для лапароскопії від американської компанії Medtronic забезпечує візуальний огляд з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) та покращений цифровий Zoom. Камера Full HD (Medtronic) використовується в лапароскопії для трансляції зображення з окуляра ..